Wypadek i konsekwencje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zegarek11

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: audi
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 22 Mar 2016, 22:02    Temat postu: Wypadek i konsekwencje Odpowiedz z cytatem

Witam,
niestety trochę offtopowo, ale dział raczej odpowiedni.
W marcu zeszłego roku miałam wypadek. Zostałam potrącona przez samochód osobowy. Dostałam z tego tytułu odszkodowanie, jednak wydaje mi się, że nieadekwatne do trwałego uszczerbku na zdrowiu, jaki dostałam w pakiecie od sprawcy wypadku. Czy orientujecie się może czy mogę odwołać się od decyzji ubezpieczyciela, biorąc pod uwagę mój stan zdrowia? Myślałem o zdaniu się na pomoc https://www.PKT.22 TAIF. Będę wdzięczna za wszelką pomoc. Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez zegarek11 dnia Sro 30 Mar 2016, 22:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
kobramir

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 887
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bielsko-Biała
Posiadane auto: Brava Grande Tipo
Piwa: 107/0
PostWysłany: Sro 23 Mar 2016, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są firmy które specjalizują się w tych sprawach .Biorą jakieś procenty od uzyskanego odszkodowania. Ale nie wiem co i jak
_________________
NIE PIJĘ BO JEŻDŻĘ ALE ZA POMOC PIWKO PRZYJMĘ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
wariacik34

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 02 Kwi 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): krakow
Posiadane auto: skoda
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 14 Kwi 2016, 19:37    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Takich firm jest naprawdę mnóstwo, wpiszesz tylko słowo odszkodowanie w google i masz np. https://www/ Twoja sprawa jest poważna dlatego polecam Ci jak najszybciej to załatwić o ile już tego nie zrobiłeś. W takich sprawach nie powinno się popuszczać i żądać poniesienia konsekwencji od sprawcy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Lincoln1

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: Volvo
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 01 Maj 2016, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że możesz. W decyzji o ubezpieczeniu powinna być informacja na temat kroków odwoławczych. Tak w ogóle to polecam udać się do pobliskiej kancelarii adwokackiej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polityka, sport, muzyka, czas wolny, zainteresowania, ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group