Sonda lambda i swiecaca kontrolka.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FiatPalioWeekend

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość/region): Tarnów
Posiadane auto: Fiat Palio
Piwa: 0/5
PostWysłany: Sob 19 Mar 2016, 19:38    Temat postu: Sonda lambda i swiecaca kontrolka. Odpowiedz z cytatem

Witam, sprawdzalem samochod pod komputerem wykazal jakies problemy z Sonda lambda. Wrocilem do domu i dzis przy zwyklym wyjezdzie z garazu zapalila sie pomaranczowa kontrolka od silnika. Chcialbym wymienic sonde, ale nie wiem jaka konkretnie kupic, najlepien jakas z tanszych na allegro. Moglby mi ktos pomoc i powiedziec jaka konkretnie kupic? Moze po prostu podjechac na jakis autozlom i kupic uzywana? Samochos to Fiat Palio Weekend II 1.2 16v, benzyna, 2003 rok. Dziekuje za poswiecenie mi czasu!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
piohol

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 2023
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kępno, Wielkopolska
Posiadane auto: Punto Evo
Piwa: 248/2
PostWysłany: Sob 19 Mar 2016, 22:31    Temat postu: Re: Sonda lambda i swiecaca kontrolka. Odpowiedz z cytatem

Te powinny pasować do Twojego samochodu https://www.ucando.pl/szukaj?category=TD-100048&text=fiat+palio+sonda+lambda
_________________
Jeżeli pomogłem postaw piwo
Pozdrawiam Piotr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
darofiat

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 432
Skąd jesteś (miejscowość/region): Rybnik/Śląskie
Posiadane auto: Teraz:Fiat 263 Diablo 2013 1.4Tjet+LPG_KIA SOUL 1.6+LPG były:Punto I Punto II FL ,GRANDE Punto, Linea,Palio,DOBLO IFL,PEUGEOT 307 SW FL,OPEL Kadett Opel Insignia,Chevrolet Captiva,Citroen ZX
Piwa: 23/2
PostWysłany: Nie 20 Mar 2016, 01:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daj sobie spokój z tą sondą bo i tak po wymianie dalej bedziesz miał błąd za góra dwa tygodnie. Urok systemów Bosch ME w fiatowskich 16v.
Jedyny sposób to wyprogramowanie drugiej sondy z komputera i problem na zawsze z głowy.
_________________
Elektronika samochodowa i wszystko co z nią związane na PW:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
FiatPalioWeekend

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 18
Skąd jesteś (miejscowość/region): Tarnów
Posiadane auto: Fiat Palio
Piwa: 0/5
PostWysłany: Pią 25 Mar 2016, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymieniłem sonde lambde, ale do wymiany mam jeszcze tą drugą silnika. Jak ją mogę znaleźć tzn. co trzeba wpisać, jak ona się dokładnie nazywa?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy i wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group