silniki 1.4 tdi z 2007 są kolizyjne czy też nie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adamovv

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 17 Mar 2016
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Południowy Śląsk
Posiadane auto: Seat Ibiza 1.4tdi
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 18 Mar 2016, 01:43    Temat postu: silniki 1.4 tdi z 2007 są kolizyjne czy też nie? Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Ciekawi mnie czy mój silnik 1.4tdi 80KM (2007) jest kolizyjny czy też nie (czy zerwanie paska rozrządu nie wyrządza aż takich szkód)? Opinii jest dużo. Mówi się że diesle są kolizyjne ale z tego co wiem część jest także bezkolizyjnych.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
jack666

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 18 Lip 2009
Posty: 477
Skąd jesteś (miejscowość/region): Polska
Posiadane auto: była Altea 1,9tdi 2009 jest VW Sportsvan 2016; Mii 2014
Piwa: 21/0
PostWysłany: Pią 18 Mar 2016, 15:49    Temat postu: Re: silniki 1.4 tdi z 2007 są kolizyjne czy też nie? Odpowiedz z cytatem

adamovv napisał:
Cześć,
Ciekawi mnie czy mój silnik 1.4tdi 80KM (2007) jest kolizyjny czy też nie (czy zerwanie paska rozrządu nie wyrządza aż takich szkód)? Opinii jest dużo. Mówi się że diesle są kolizyjne ale z tego co wiem część jest także bezkolizyjnych.

Pozdrawiam Smile


Minęło 80-90 tys albo 5 lat od ostatniej wymiany to wymienić, a nie się zastanawiać. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group