Dymi i ciężko odpala.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcinekleon

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Leszno
Posiadane auto: leon 1
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 05 Lut 2016, 17:53    Temat postu: Dymi i ciężko odpala. Odpowiedz z cytatem

Witam. Posiadam SEATA LEONA "1 1.6 SR". Od pewnego czasu mam z nim problem. Problem polega na tym że dymi, ciężko mi odpala rano i nie tylko nawet gdy już go odpale i zrobie 30 np KM i go zgasze i ponownie chce go uruchomić to nie chce mi zapalic. Po za tym jak juz odpali to chodzi jak ciągnik na początku i pozniej wskoczy na obroty i jest ok, ale jak wł wsteczny i chce ruszyć to mi gaśnie nie wiem dlaczego. Tak mi się jeszcze wydaję żę olej bierze. Czyżby to była uszczelka pod głowicą ? pomoże ktoś Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
JustMe

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 28 Mar 2015
Posty: 70
Skąd jesteś (miejscowość/region): WX
Posiadane auto: BMW E87 / 120i / 2.0 16V (110kW/150KM)
Piwa: 2/1
PostWysłany: Sro 17 Lut 2016, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na jaki kolor dymi ? Podaj więcej szczegółów...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group