Brak świateł tylnych i stop

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektronika/Elektryka/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sikirytka

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 3


Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 26 Sty 2016, 19:51    Temat postu: Brak świateł tylnych i stop Odpowiedz z cytatem

Witam Zafirowiczów, jeżdżę Zafirą B 2007r. 1.8 benzyna. Pojawił się komunikat o braku świateł tyłu i stopu (lewa strona). Wymieniłem wszystkie żarówki na nowe, podłączyłem bez klosza, żeby sprawdzić i zaświeciły się wszystkie... Niestety po zamontowaniu klosza światła lewego tyłu nie działają. Po włączeniu górna żarówka światła tylnego na sekundę się zapala, po czym gaśnie... Przy naciśnięciu hamulca światło stopu się niby pali, ale tak charakterystycznie mruga, jakby było niestabilne... Każdy mi mówi, abym sprawdził bezpieczniki, ale jak wiecie na ogólnodostępnym schemacie bezpieczników Opla Zafiry B nie ma opisu dotyczącego świateł mijania, więc który bezpiecznik sprawdzać?? Powiem, że ostatnio wymieniłem akumulator na nowy... Niektórzy radzą, żeby na chwilę odłączyć akumulator, ale nie wiem, czy to coś da? Czyżby nie obeszło się bez wizyty u elektryka? Pewnie przebicie, albo styki? Pomóżcie proszę co może mu dolegać? Dzięki wielkie) i pozdrowienia - Mariusz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
ka-ka266

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 13 Lis 2016
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Karczmiska
Posiadane auto: Opel zafira b 1.9 cdti 2005r
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 14 Lut 2018, 07:50    Temat postu: Mrugajace światło . Odpowiedz z cytatem

Witam i jak rozwiązała problem .... U mnie to samo się zrobiło... z ta różnica że rozsadzilo butelkę z wodą koło tylnej skrzynki bezpiecznikow ... zamarza A auto tydzień stało nie używane... I teraz światło szaleje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektronika/Elektryka/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group