Auto w leasing - czemu Octavia?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polska motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sparky

Debiutant
Debiutant

Skąd jesteś (miejscowość/region): Gdańsk
Posiadane auto: Focus Mk2 + Civic EP3
Piwa: 0/1
PostWysłany: Wto 13 Mar 2018, 17:26    Temat postu: Auto w leasing - czemu Octavia? Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
Przymierzam się do wzięcia auta w leasing (po raz pierwszy). Ma to być kompaktowe kombi, bez fajerwerków, zarówno jeśli chodzi o wyposażenie, jak i o cenę.

I zastanawia mnie mocno to co, widzę w rankingach najlepiej sprzedających się aut dla firm. A widzę Skodę Octavie. I bije ona konkurencję na głowę. Dlaczego? Czym przyciąga klientów firmowych?

Nie pytam o walory funkcjonalne. Niezależnie od upodobań (sam nie przepadam za VAGami) obiektywie stwierdzam, że to dobre auto, praktyczne, pojemne, może się podobać itd. Chętnie je rozważę.

Ale jak spojrzę na ceny w konfiguratorach to Octavia nie pozwala mi siebie rozważyć Smile W porównaniu do konkurencji cena Octavii powala. Bazowa wersja jest znacząco słabiej wyposażona niż inni. WIęc za wszystko trzeba dopłacać.
Wychodzi mi, że w zasadzie każdy konkurent oferuje porównywalny (wyposażeniowo i silnikowo) produkt o wiele taniej: Astra, Focus czy Ceed. Wytłumaczcie mi co więc przyciąga firmy?
- jakieś lepsze warunki leasingowe?
- koszty eksploatacji?
- większe możliwości negocjacji ceny?
?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polska motoryzacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: