Instrukcja Tartarini SFI 'C'

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - IV generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
macdolan

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 16 Lis 2015
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Opole
Posiadane auto: Fiat Stilo Multiwagon 1.6 2003
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 16 Lis 2015, 00:29    Temat postu: Instrukcja Tartarini SFI 'C' Odpowiedz z cytatem

Witajcie, czy jest ktoś w posiadaniu instrukcji do programu Tartarini Sequential Fuel Injection 'C'? Kompletnie nie wiem jak obsługiwać ten program.
Zależy mi, żeby wiedzieć krok po kroku jak wyregulować tym programem swoją instalacje LPG w Stilo.

Pozdrawiam.
Przepraszam jeśli nie w tym dziale.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
PostWysłany: Pon 16 Lis 2015, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się,że na regulację powinieneś pojechać do fachowca. Ja osobiście za regulacje sie nie biorę,mimo,że wiele rzeczy przy aucie robię sama.
Tak odważna to nie jestem Wink
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
macdolan

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 16 Lis 2015
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Opole
Posiadane auto: Fiat Stilo Multiwagon 1.6 2003
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 16 Lis 2015, 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta. Z tym, że mam komplet przewodów do prawie każdej instalacji lpg. I regulowałem już lpgtechy, lovato, stagi i ac. Ale ni chusteczki nie rozumiem programów do Tartarini. Gdybym chciał jechać do fachowca to nie kupowałbym interfejsu ;D Poza tym fachowcy z moich okolic potrafią tylko zerować licznik pracy na gazie. I niszczyć gniazda diagnostyczne.

Odświeżam pytanie. Ktoś coś?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - IV generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group