Jak wylaczyc calkowicie kontrole trakcji?czy sie da?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
keeway69

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 01 Lis 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Pja
Posiadane auto: Crossfire
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 01 Lis 2015, 13:49    Temat postu: Jak wylaczyc calkowicie kontrole trakcji?czy sie da? Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie. Mam takie pytanko gdyz jestem posiadaczem crossfire i czy da sie w tym aucie wyłączyć calkowicie asr esp czy co wogole ten model posiada? Bo nawet na of trakcji czuc ze czasami cos trzyma go w lejcach i kontrolka mruga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
bartiu2

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): warszawa
Posiadane auto: chrysler crossfire 3.2 v6 218km
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 18 Lis 2015, 21:09    Temat postu: filmik esp Odpowiedz z cytatem

Zerknij moze u Ciebie sie uda bo próbowałem u mnie i nie wyszło https://www.youtube.com/watch?v=Si0QCiXPBJY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
inventistoo

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Częstochowa
Posiadane auto: Mercedes CLS W219 320CDI 2006
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 21 Lip 2020, 02:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i co da sie bo widze ze forum martwe..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group