Panda III (2015) montaż relingów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ez

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): G-ce
Posiadane auto: Panda III 1.2
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 22 Paź 2015, 00:03    Temat postu: Panda III (2015) montaż relingów Odpowiedz z cytatem

Witajcie!
To mój pierwszy post, ale w dziale przywitania coś mały ruch ... Very Happy
Do rzeczy: jestem od niedawna szczęśliwym posiadaczem Pandy III.
Zakupiona w wersji bez fabrycznych relingów, ale chciałbym to zmienić.
I tu pojawiają się wątpliwości: czy jest to możliwe? W popularnym portalu aukcyjnym znalazłem nawet relingi (fabryczne) do trójki, ale nie mam pewności, czy jedyne, czego potrzebuję to fabryczne punkty montażowe, które mam na dachu? Czy konieczny będzie demontaż tych listew, które są na dachu?
Czy też lepiej jednak trzymać się samych belek montowanych do tych fabrycznych punktów (choć mam nieodparte wrażenie, że po kilku montażach zetrze się warstwa lakieru w gwincie i pojawią się sprzyjające warunki do ataku rudej ...).

Będę wdzięczy za jakiś odzew i przemyślenia a może nawet i doświadczenia z tej materii.

Pozdrówka!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group