Problem z lusterkiem Laguna III . Ktoś uszkodził...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polska motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arkadiusz.Druzik

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gorlice
Posiadane auto: Renault Laguna III
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 15 Paź 2015, 04:02    Temat postu: Problem z lusterkiem Laguna III . Ktoś uszkodził... Odpowiedz z cytatem

Witajcie nie wiem czy to dobry dział bo jedynie jaki mam dostępne do internetu to tylko z telefonu a to forum które znalazłem chyba jedyne które mi się nadaje wiec proszę o zrozumiałość Wink.

Sprawa wyglada tak mam wersje sportowa 150 koni 2.0 silnik z FAP. Pewnej pięknej środy idąc do pracy pomyślałem sobie, ze popatrzę jak się ma moje maleństwo a wiec podchodzę patrzę i lusterko otwarte . Myśle sobie co jest grane, w tem podchodzę bliżej i patrzę ze lusterko jest straszne luźne i się rusza w sensie po swojej szynie otwierania czyli w przód i tył . Nie mając czasu udałem się w złym humorze do pracy teraz właśnie z niej wróciłem i doglądam lusterka wziąłem nóż i kartę od aut wiec wkładam do stacyjki kartę patrzę kierunkowskaz chodzi lusterko mi się rozłożyło byłem cały w skowronkach ze nie muszę bulic za lusterko tylko mogę kupić flaszke wódki na święta i opróżnić w rodzinnym gronie . No ale ta chwila długo gdyż lusterko mi się ładnie rozłożyło było stabilne wiec jak to natura moja każe składam lusterko i lusterko jest luźne w sensie chodzi do przodu i tylu. No to nic próbuje jeszcze raz i w tem do moich uszów dotarł dźwięk ze coś przezkoczylo wiec uradowany powtarzam test No i nic lusterko dalej jak jest złożone się rusza. Wiec bawiłem się lusterkami składałem i rozkładałem i po X razie lusterko jak jest złożone jest sztywniejsze ale jak ruszę je trochę mocniej to już rusza się jak krowie dojce pełne mleka. Wiec doglądam gdzie i jak rozebrać. Oczywiście znalazłem ale moje pytanie jest nastepujące czy ktoś może mi wywróżyć bądź powiedzieć lub ktoś miał taki problem co mogło w środku kolokwialnie rzecz ujmując się urwać ?

Na końcu moich wypocin proszę o wyrozumiałość i bardziej treściwa odpowiedz niż " weź klucz i odkręc śrubę ta która jest tam " . Oczywiście lusterko się składa otwiera kierunkowskaz działa lusterko się reguluje tylko chodzi mi o to jak by mój dziadek to nazwał " jakiś trybik przeskakuje tam " . Myśle ze na tym forum znajdzie się jakiś śpec i mi coś doradzi bo 400 zł gnoja nie chciał bym bulic przed nadchodzącymi świetami i nowym rokiem ...

A i bym zapomniał lub wyżej w monologu napisałem ale reausumujac ;
- lusterko nie jest pęknięte
- elektryka działa
- lusterko się składa i otwiera
Tylko po złożeniu lusterka jest luźne czyli nie stabilne i jutro chciałbym to zrepecic tylko trzeba mi wiedzieć co w środku trzasło Wink

Dziękuje i pozdrawiam serdecznie .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Polska motoryzacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group