Instalacja LPG w Fiacie Seicento

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sly79

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 02 Paź 2015
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Konopiska
Posiadane auto: Fiat Seicento
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 02 Paź 2015, 19:48    Temat postu: Instalacja LPG w Fiacie Seicento Odpowiedz z cytatem

Witam,kupiłem Fiata Seicento Brush 1.1 z 2002roku,chciałbym założyć mu gaz tylko nie nie mam o tym zielonego pojęcia.Tutaj moja prośba jaki powinienem założyć i ile to kosztuje?Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mustang1

Junior admin


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 7756
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wielkopolska
Posiadane auto: Jeep Wrangler rubicon
Piwa: 335/31
PostWysłany: Pią 02 Paź 2015, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz się osobiście bawić montażem instalki gazowej nie mając zielonego pojęcia? Lepiej zleć to gazownikowi a on zrobi to w sposób bezpieczny i wyda odpowiedni dokument aby diagnosta mógł to wpisać do dowodu rejestracyjnego.
_________________

śmierć jeździ szybko, jedź szybciej to Cię nie dogoni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
sly79

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 02 Paź 2015
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Konopiska
Posiadane auto: Fiat Seicento
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 05 Paź 2015, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo że tego sam nie założę bo jak pisałem wcześniej nie mam o tym pojęcia,chcę wiedzieć jaki założyć(której generacji) i ile to kosztuje?Jest tu jakaś mądra osoba???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mk0367

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość/region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
PostWysłany: Wto 06 Paź 2015, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sly79 napisał:
Wiadomo że tego sam nie założę bo jak pisałem wcześniej nie mam o tym pojęcia,chcę wiedzieć jaki założyć(której generacji) i ile to kosztuje?Jest tu jakaś mądra osoba???



Jeśli masz silnik na pełnym wtrysku tzn. wtryskiwacze benzynowe na 4 gary to załóż sekwencję lpg.
Np zestaw firmy ac.stag......sterownik gazu np. stag 4 eco to ze starszej(ale nie gorszej) serii, lub nowa seria sterowników stag 200 go fast ,lub lepszy stag 4 Q box basic. Reduktor-parownik ac R02 (do 120 KM) zapas 30% do mocy będzie.
Butla i wtryskiwacze (cena i jakość) to zależnie rozmiaru i marki.
To tak w skrócie.
_________________
-POMAGAM ALE MYLIĆ SIĘ LUDZKA RZECZ-

Był voyager 2.5 Pb+Lpg 1995

Obecnie Chrysler Voyager 2.4 Pb+Lpg 2000
Chrysler PT 2.0 Pb+Lpg 2001

"Zpa" Instalator LPG marki STAG nr.ewid. 380/4
Tel 881969730
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
sly79

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 02 Paź 2015
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Konopiska
Posiadane auto: Fiat Seicento
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 07 Paź 2015, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki,a koszt tak pi razy drzwi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Sro 07 Paź 2015, 22:54    Temat postu: reklama

Powrót do góry
orzechowahonda

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gliwice
Posiadane auto: w trakcie zmian
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 15 Paź 2015, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sly79 napisał:
Wielkie dzięki,a koszt tak pi razy drzwi?

Nie ma ceny pi raz drzwi, kwoty zaczynają się od 1500 do 9000 zł, a wszystko jest zależne od wielu czynników, najlepiej podzwonić po firmach i zobaczyć która zaproponuje najlepszą cenę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
sly79

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 02 Paź 2015
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Konopiska
Posiadane auto: Fiat Seicento
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 15 Paź 2015, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki,zrobię jak Mówisz.Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mk0367

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość/region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
PostWysłany: Nie 18 Paź 2015, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

orzechowahonda napisał:
sly79 napisał:
Wielkie dzięki,a koszt tak pi razy drzwi?

Nie ma ceny pi raz drzwi, kwoty zaczynają się od 1500 do 9000 zł, a wszystko jest zależne od wielu czynników, najlepiej podzwonić po firmach i zobaczyć która zaproponuje najlepszą cenę.




Cena zależy od np. rodzaju wtryskiwaczy lpg a także sposobu ich zamocowania i elementów użytych do tego , rodzaju i firmy od parownika , jakości montażu itp itp....
Dlatego celowo nie podałem koledze ceny .

Szukanie najlepszej(czyli pewnie najtańszej) ceny nie jest dobrym sposobem...uwierz że lepiej dopłacić 100-200-300 zł więcej i mieć spokój po montażu połączony z zadowoleniem eksploatacji...................niż wybrać najtańszą ofertę i ciągle narzekać.
Dzwoniąc szukasz najtaniej ale nie znaczy najlepiej.....ktoś kto podaje Ci cenę bez obejrzenia auta i ustaleniu komponentów instalacji ....prawdopodobnie będzie później nadrabiał do ceny jakością montażu i elementów.

SZYBKO-TANIO-DOBRZE....tego nie da się połączyć przy instalacji lpg.

Pozdro Maciej.
_________________
-POMAGAM ALE MYLIĆ SIĘ LUDZKA RZECZ-

Był voyager 2.5 Pb+Lpg 1995

Obecnie Chrysler Voyager 2.4 Pb+Lpg 2000
Chrysler PT 2.0 Pb+Lpg 2001

"Zpa" Instalator LPG marki STAG nr.ewid. 380/4
Tel 881969730
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ogólne dyskusje o instalacjach gazowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group