Prezent dla mamy


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> kącik kulinarny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kawrek

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 13 Wrz 2016
Posty: 26
Skąd jesteś (miejscowość/region): Mazowsze
Posiadane auto: Toyota Corolla
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 23 Maj 2017, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama w tym roku zażyczyła sobie yerba mate i akcesoria do picia, to jej zamówiłem Wink Kupiłem jej dwie duże smakowe yerby, tykwę i bombillę Smile Ucieszyła się, teraz pije yerbe trzy razy dziennie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Karolka20

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 15 Paź 2014
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość/region): Świętokrzyskie
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 28 Sie 2017, 08:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może coś własnoręcznie przyrządzonego? Jeśli mama interesuję się kuchnią oraz kulinariami to może przygotuj dla niej obiadek? Mama na pewno doceni wysiłek jaki w to włożyłeś ( jak to oczywiście mama.....).
www.przepisy.pl/przepis/tiramisu-z-malinami
Proponowałabym deserek tiramisu. Natomiast nie poleam kupować żadnych akcesoriów do kkuchni typu patelnia czy garnki.... TO ma być prezent dla mamy, a nie dla całej rodziny.


Ostatnio zmieniony przez Karolka20 dnia Nie 03 Wrz 2017, 11:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
dirodo

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 05 Cze 2018
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Oława
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 05 Cze 2018, 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oooo, jaki piękny deserek. Jadłoby się, oj jadło....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
gore

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Cze 2018
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Pomorskie
Posiadane auto: Renault Megane
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 06 Cze 2018, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tak, tak! Moje trzy kobity w domu (żona, dwie córki) uwielbiają takie małe gesty, jak np. własnoręcznie przyrządzone śniadanie itd. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Evve

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Katowice
Posiadane auto: Renault Laguna
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 10 Gru 2018, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też wolałabym zabrać mamę do spa niż kupować jej rzeczy do kuchni. Nawet jeśli lubi gotować, to nie wiem czy to dobry pomysł...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Pon 10 Gru 2018, 23:15    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> kącik kulinarny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group