zapytanie o kluczyk do seata leona 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sasadam

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): łódź
Posiadane auto: seat leon cool 1.9 2006
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 18 Cze 2015, 09:59    Temat postu: zapytanie o kluczyk do seata leona 2 Odpowiedz z cytatem

witam mam pytanie do Was odnośnie 2 rzeczy: mianowicie po pierwsze chodzi mi o kluczyk, posiadam taki oto kluczyk - zdjecia mozna zobaczyc tutaj: moje pytanie brzmi czy ten kluczyk ma imobilaisser? bo wyglada na to ze jest to sam grot? chodzi mi o to czy wystarczy ze kupie grot np na allegro i odpowiednio dotne krawedzie i bedzie chodzic? czy trzeba jednak udac sie do bardziej wyspecjalizowanych osob aby zakodowaly ten kluczyk?

po 2gie mam dziwny problem z odpalaniem mojego leona 2... tzn jak jest zimny silnuik to wszytko jest ok, jednak na cieplym czasami przy odpalaniu jest chwila ze chce wyrwac silnik trwa to pol sekundy ale wrazenia sa bardzo nie przyjemne... co moze byc powodem takiego zachowania?


z gory dziekuje za wszystkie opinie i rady, pozdrawiam serdecznie Adam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
ernestowski

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 19 Cze 2011
Posty: 506
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Seat Altea 1.9TDI 2005
Piwa: 48/0
PostWysłany: Czw 18 Cze 2015, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma immobiliser Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Freetrack

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 06 Lip 2012
Posty: 58
Skąd jesteś (miejscowość/region): DG
Posiadane auto: Seat Altea Freetrack
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 03 Cze 2016, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam na zdjęciu masz kluczyk serwisowy jak auto odpala na nim i da sie jechać znaczy to ze ma immobiliser w środku
a co do szarpania przy odpalaniu 1 poduszki silnika 2 czujnik wału korbowego ciężko pali na ciepłym po nagrzaniu może wyłączać silnik podepnij kompa może coś ci podpowie o szarpaniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group