Duże spalanie i brak mocy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ognik69

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Mazowieckie
Posiadane auto: HYUNDAI GALLOPER 2,5 TD intercooler
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 26 Maj 2015, 17:43    Temat postu: Duże spalanie i brak mocy Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Jestem nowy na formum, jak i nowym posiadaczem Galloperka. Nabyłem go jeszcze jesienią ub. roku.
Poza "zwykłymi" problemami z 14-to letnim samochodem byłbym z niego bardzo zadowolony gdyby nie spalanie.
Moje autko testowane na długiej trasie prawie 500km i prędkości ok 90-100km/h dało wynik spalania 13,7l/100km!
W mieście w korkach dochodzi do 16l!!! Nie zauważyłem nigdzie wycieków paliwa, owszem kupiłem ze skorodowanym, cieknącym bakiem, ale już wymieniony. Do tego przy małych obrotach przyspiesza dość ładnie, ale jak dojdzie do ok 3000 to strasznie się muli. Nawet jadąc w trasie trzeba czujnie naciskać gaz, bo mocniejsze depnięcie wręcz go "zamula" i zwalnia zamiast jechać szybciej. Na postoju pracuje równo zasadniczo nie kopci, ale zauwazyłem że czasem w trakcie pracy puszcza "bąka' z niebieskiego dymu. Bardzo proszę o pomoc, bo co zarobię starczy ledwo na ropę Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group