Koło zapasowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slawko22

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 28 Kwi 2015
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość/region): Śląsk - Gliwice
Posiadane auto: C4 PICASSO 1.6 HDI 2011
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 18 Maj 2015, 19:35    Temat postu: Koło zapasowe Odpowiedz z cytatem

Witam.
Wiem że problem był opisany. Ale moje pytanie brzmi : Czy jeśli posiadam ustrojstwo w spreju do naprawy opony, mogę zainstalować windę do opuszczania koła zapasowego??
Mam śruby do mocowania windy ale nie jestem pewny o środek , tam gdzie podnosi się koło. Mam taki wypust na skrzynkę z lewarkiem i kompresorem + spray. Nie posiadam pneumatyki. Czy koło dojazdowe nie będzie za nisko??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
olek_k1

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 149
Skąd jesteś (miejscowość/region): wielkopolska
Posiadane auto: C5 2,0 HDI 163 KM , MK III ( x7) 2012
Piwa: 10/8
PostWysłany: Wto 19 Maj 2015, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile razy łapałeś gumę w życiu ? Ja przejeżdżam rocznie około 60-70 tys. km, w ciągu ostatnich 5 lat raz złapałem gwóźdź. Wykup lepiej assistance i święty spokój Smile Jak spray nie da rady na dojazd do wulkanizatora to telefon do assistance i Cię zwiozą albo wezmą koło do naprawy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Cypcio

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 828
Skąd jesteś (miejscowość/region): Płock
Posiadane auto: C4 GP II 2014 2.0 BHDi AUTOMAT
Piwa: 80/4
PostWysłany: Wto 19 Maj 2015, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będzie za nisko bo tam seryjnie jest montowane. Tylko czy nie lepiej włożyć dojazdówkę w pokrowcu do bagażnika. Zawsze czysta i pod ręką.
_________________
Maciek
Pomogłem - brawo JA.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
hubson77

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 09 Mar 2016
Posty: 327
Skąd jesteś (miejscowość/region): Mazowieckie
Posiadane auto: C4 GP II 2.0 HDI
Piwa: 14/10
PostWysłany: Czw 18 Kwi 2019, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie,

podłączę się pod temat, mam c4 gp 2 z zestawem naprawczym. czy mimo to, samochód jest przystosowany do założenia windy z kołem zapasowym do podwozia?

będę wdzięczny za informację, czy jest opcja dołożenia tego zestawu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group