Wypadek, kolizja na drodze.


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Wypadki samochodowe, pierwsza pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
PostWysłany: Czw 22 Paź 2015, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby to w stu procentach zdiagnozować należy pójść do laryngologa,otolaryngologa i neurologa.Oni zlecą odpowiednie badania,które w stu procentach potwierdzą.
Lekarze zalecą badania audiometryczne,tomograf,rezonans magnetyczny.
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Transit 2

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 2118
Skąd jesteś (miejscowość/region): Podlaskie
Posiadane auto: Peugeot 106, Ford mondeo, Transit, Mercedes sprinter, Opel Vectra 2.0 tdi. Obecnie posiadam Forda Transit 2.0 tdi 300 rok 2003., Peugeot 206 1.1 2002 rok, Citroen c5 2.0 hdi 2002 rok.
Piwa: 102/6
PostWysłany: Czw 22 Paź 2015, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, ku przestrodze, link:http://www.poranny.pl/wiadomosci/bialystok/art/5208786,widziales-ten-tragiczny-wypadek-zadzwon-na-policje,id,t.html?cookie=1

Następny link:http://www.wspolczesna.pl/artykuly-archiwalne/gal/5876614,tragiczny-wypadek-w-walilach,9088834,id,t,zid.html?url_powrotu=http%3A%2F%2Fwww.wspolczesna.pl%2Fwiadomosci%2Fpowiat-bialostocki%2Fart%2F5677854%2Ctragedia-na-drodze-dwoch-kierowcow-nie-zyje-nowe-zdjecia%2Cid%2Ct.html%3Fcookie%3D1
Tego nigdy nie zapomnę, szaleńca jazda młodego kierowcy(opel calibra) który brał wyścigu z kilkoma swoimi kolegami. Efekt widoczny na zdjęciu z kolei biały Ford Fokus, to właśnie mój kochany Wujek i nie życzę nikomu takiej tragedii. Pozdrawiam wszystkich.
_________________
Każda rada jest dobra, ale odpisanie jak zostało naprawione to też dobra rada.
Szczęśliwego Nowego Jorku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
illinoi

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 13 Sty 2017
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: audi A4
Piwa: 1/0
PostWysłany: Czw 26 Sty 2017, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie miałem wypadku, ale gdy oglądam polskie drogi to odechciewa się czasem wsiadać do samochodu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Crarija

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 11 Lis 2017
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): okole
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 11 Lis 2017, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

illinoi napisał:
Nigdy nie miałem wypadku, ale gdy oglądam polskie drogi to odechciewa się czasem wsiadać do samochodu.


zgadzam sie z przedmowca, ogladam kompilacje w necie i strach z domu wyjsc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
PostWysłany: Sro 01 Maj 2019, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu temat z pierwszą pomocą,wiec powinnaś napisać jak udzielasz pierwszej pomocy,a nie siać spam.

Z synem w tamtym tygodniu byliśmy świadkami potrącenia rowerzysty.
Podbiegliśmy do rannego ,syn w kontakcie z pogotowiem przekazywał obrażenia,które podawałam,w między czasie już opatrywałam rany i uspokajałam chłopaka.Pogotowie było w kilka minut.
W piątek byli rodzice z kwiatami, winem i czekoladkami. podziękować a pomoc i za podejście do sprawy. Wink
To jest pierwsza pomoc, a nie śmieci w linkach.
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Sro 01 Maj 2019, 10:03    Temat postu: reklama

Powrót do góry
KoniecznyK

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Opole
Posiadane auto: Kia Cee\\\'d
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 15 Maj 2019, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu byłem świadkiem wypadku na rogu Czerniakowskiej i Gagarnia. Gość wbiegł na pasy patrząc w ekran smartforna prosto między auto a przyczepę. Najgorszy widok w życiu. Nie polecam. Karetka była szybko, ale nie było raczej po co... Crying or Very sad
_________________
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Wypadki samochodowe, pierwsza pomoc Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group