Seicento nie pali po gazie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - I generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konolo

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość/region): Jasło
Posiadane auto: Fiat Seicento
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 17 Mar 2015, 18:15    Temat postu: Seicento nie pali po gazie Odpowiedz z cytatem

Witam, mój problem dotyczy tego, iż seicento po zgaszeniu na gazie niechce od razu zapalić. Musi chwilę postać aby ponownie zapalić, w czym możę byc problem? :/ Na benzynie odpala odrazu po zgaszeniu bez problemu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mustang1

Junior admin


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 7756
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wielkopolska
Posiadane auto: Jeep Wrangler rubicon
Piwa: 335/31
PostWysłany: Wto 17 Mar 2015, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy dział do omawiania spraw związanych z lpg, dlaczego zakładasz tematy byle gdzie?
_________________

śmierć jeździ szybko, jedź szybciej to Cię nie dogoni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Keram2504
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 5434
Skąd jesteś (miejscowość/region): Mazowsze
Posiadane auto: Mercedes A-140 2000 Gaz Prins
Piwa: 194/114
PostWysłany: Wto 17 Mar 2015, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisz jaka to jest instalacja.
Co i kiedy przy niej robiłeś i ile ma nalatane.
Przeniosłem do pierwszej generacji.
_________________
Rozwiązałeś problem? Odpisz. Inni będą Ci wdzięczni.
Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mk0367

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość/region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
PostWysłany: Sro 18 Mar 2015, 00:38    Temat postu: Re: Seicento nie pali po gazie Odpowiedz z cytatem

konolo napisał:
Witam, mój problem dotyczy tego, iż seicento po zgaszeniu na gazie niechce od razu zapalić. Musi chwilę postać aby ponownie zapalić, w czym możę byc problem? :/ Na benzynie odpala odrazu po zgaszeniu bez problemu Wink




Nie wiem jakiej generacji masz gaz,ani jaki silnik.....
Problem może być z pompą paliwa, obiegiem paliwa, wtryskiem benzyny.....albo przy pierwszej generacji przekaźnikiem odcinającym wtrysk benzyny....lub z centralką lpg albo parametrami programu jeśli masz sekwencje gazu...
Podrzuć więcej danych.
_________________
-POMAGAM ALE MYLIĆ SIĘ LUDZKA RZECZ-

Był voyager 2.5 Pb+Lpg 1995

Obecnie Chrysler Voyager 2.4 Pb+Lpg 2000
Chrysler PT 2.0 Pb+Lpg 2001

"Zpa" Instalator LPG marki STAG nr.ewid. 380/4
Tel 881969730
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mk0367

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość/region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
PostWysłany: Sob 11 Kwi 2015, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aska85 napisał:
Jeśli masz taki problem to najlepiej wróć do Pana który ci zakładał instalację gazową i pogadaj z nim. Niech on ci to na prawi bo widać że jest coś nie tak.



Witam.
Bez urazy,bo nie mam nic do Ciebie, ale czytając Twoje ostatnie posty ogólnie w dziale instalacje LPG, wydaje mi się liczą się punkty, merytorycznej treści i pomocy nie wiele.
Poprzedni temat gdzie pisałaś....cena instalacji lpg.
Fakt......instalacja ma prawo się zepsuć i nie wiem jaki czas jest po założeniu...ale dlaczego "Pan" ma od razu poprawiać ?
Po za tym forum jest z założenia do pomocy innym.....
Soorki jeśli uraziłem ale mam takie spostrzeżenia.
_________________
-POMAGAM ALE MYLIĆ SIĘ LUDZKA RZECZ-

Był voyager 2.5 Pb+Lpg 1995

Obecnie Chrysler Voyager 2.4 Pb+Lpg 2000
Chrysler PT 2.0 Pb+Lpg 2001

"Zpa" Instalator LPG marki STAG nr.ewid. 380/4
Tel 881969730
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Sob 11 Kwi 2015, 21:40    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - I generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group