Cieżko określić, instalacja gazowa daje sygnał dźwiekowy!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - IV generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alba

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość/region): warszawa
Posiadane auto: seat toledo II
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 07 Paź 2008, 10:47    Temat postu: Cieżko określić, instalacja gazowa daje sygnał dźwiekowy! Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanie, a moze ktos z nas bedzie mial odpoiwedz. Posiadam Tolka II z instalacja sekwencyjna ML Gas, od jakiegos czasu mam z nia problem. Jako kontrolke mam 4 diody, otoz od czasu do czasu, jak jade na gazie zaczynaja one wszystki migac i instalacja daje sygnaol dzwiekowy, tak samo sie dzieje, kiedy nie ma gazu w butli, problem w tym, ze teraz miga i wyje przy pelnym zbiorniku. Bylem u fachowca, wszystko sprawdzil i szczerze mowiac nie ma pojecia czemu tak sie dzieje. Poza tym, jak nie ma tego problemu, chodzi jak zegarek. Moze ktos wie, jaka moze byc przyczyna takich anomalii?
_________________
alba
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość spik (wp kontakt) skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
rafficz

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 14 Kwi 2008
Posty: 1888
Skąd jesteś (miejscowość/region): RSR
Posiadane auto: AUDI TDI 1Z
Piwa: 70/0
PostWysłany: Wto 07 Paź 2008, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś się dzieje z czujnikiem poziomu gazu w butli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
alba

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 23
Skąd jesteś (miejscowość/region): warszawa
Posiadane auto: seat toledo II
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 07 Paź 2008, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki, postaram sie to sprawdzic. Moj fachowiec mowi, ze to komputer sie przegrzewa, ale zastanawiam sie jak to mozliwe. Musze chyba szukac innego gazownika.
_________________
alba
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość spik (wp kontakt) skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
krzysztof korowiecki

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość/region): warszawa

Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 08 Paź 2008, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli instalacja gazowa jest na gwarancji to radziłbym wymienić w ramach gwarancji czujnik poziomu gazu (miałem podobny przypadek) pomogło
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - IV generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group