Jak szybko podbić sobie rangę na forum?


Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> W sprawie forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Keram2504
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 5434
Skąd jesteś (miejscowość/region): Mazowsze
Posiadane auto: Mercedes A-140 2000 Gaz Prins
Piwa: 194/114
PostWysłany: Pią 06 Lut 2015, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

diablo2 napisał:
Witam Twisted Evil a może by tak auto admin odpowiadał w przywitaniach Twisted Evil lub wyznaczony jakiś moderator tego działu ( przywitania ) , Twisted Evil


Dobrze, tylko zaraz będzie wrzask że dany moderator nic nie robi tylko sobie nabija posty. Laughing Laughing
Moim zdaniem sami dobrze wiecie kto na kazdym dziale co reprezentuje. Myślę tu o stałych bywalcach. Niepotrzebna jest ranga i ilość postów. Wystarczy przeczytać kilka jego wypowiedzi.

Moim zdaniem witać się należy. Tylko bez przesady jak to było w podanym przykładzie. Niech Nowi wiedzą że nie są tylko zbędnym balastem lecz od razu pełnoprawnym użytkownikiem forum. Pierwsze posty nowych na forum nie zawsze są regulaminowe ale z pomocą starych, bądź moderów niekiedy szybko orientują się jak mają posępować.
Liczy się tylko chęć współpracy z obu stron.
_________________
Rozwiązałeś problem? Odpisz. Inni będą Ci wdzięczni.
Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
diablo2

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 1446
Skąd jesteś (miejscowość/region): Legnica
Posiadane auto: obecnie brak było C5 II z 2005 r diesel :-)
Piwa: 84/27
PostWysłany: Pią 06 Lut 2015, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Twisted Evil czyli się zacznie jak w Polskim Sejmie . Niech zostanie jak było , może ludzie przez to czują się bardziej dowartościowani Twisted Evil

Sprawdziłem przed chwilą moje przywitanie http://citroen.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=161227&highlight=
i powiem , że jakoś nie ubolewam nad tym , że nikt mi nie odpowiedział Twisted Evil
_________________
diablo2 dla kolegów diabeł Twisted Evil

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Keram2504
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 5434
Skąd jesteś (miejscowość/region): Mazowsze
Posiadane auto: Mercedes A-140 2000 Gaz Prins
Piwa: 194/114
PostWysłany: Pią 06 Lut 2015, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie mogłem Cię przywitać. Crying or Very sad Nie jestem moderatorem na tym dziale.
_________________
Rozwiązałeś problem? Odpisz. Inni będą Ci wdzięczni.
Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
diablo2

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 1446
Skąd jesteś (miejscowość/region): Legnica
Posiadane auto: obecnie brak było C5 II z 2005 r diesel :-)
Piwa: 84/27
PostWysłany: Sob 07 Lut 2015, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Twisted Evil nie o to chodzi Laughing niektórzy są zawiedzeni , że nikt nie odpowiada na przywitanie - jak dla mnie to nie ubolewam nad tym Twisted Evil W dobrym tonie jest się przywitać i to zrobiłem 22 Kwietnia 2012 roku Twisted Evil
_________________
diablo2 dla kolegów diabeł Twisted Evil

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
SoulRea

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 466
Skąd jesteś (miejscowość/region): Poznań
Posiadane auto: Citroen C4 Grand Picasso 2.0, Freelander TD4 lift.
Piwa: 20/1
PostWysłany: Sob 07 Lut 2015, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze ze sprawa została rozwiana, a obowiązek witania spadł na prowadzących.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Sob 07 Lut 2015, 11:56    Temat postu: reklama

Powrót do góry
NED
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 3511
Skąd jesteś (miejscowość/region): Podkarpacie
Posiadane auto: Seat Toledo Signo 1,820v+lpg 99 Peugeot 106 1,1 97r. r
Piwa: 191/38
PostWysłany: Nie 08 Lut 2015, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem tylko dlaczego jest aż taki podział że odpowiadać na przywitanie mogą tylko moderatorzy na danych działach Question
_________________
Nie ma trudnych pytań , trudne są tylko odpowiedzi.
NED
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Keram2504
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 5434
Skąd jesteś (miejscowość/region): Mazowsze
Posiadane auto: Mercedes A-140 2000 Gaz Prins
Piwa: 194/114
PostWysłany: Nie 08 Lut 2015, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W obecnej chwili aby się przywitać nowy uczestnik musi zakładać dodatkowy temat. Niekiedy nowi dopisywali swe posty powitalne pod istniejącymi.
Jestem podobnego zdania jak Kolega NED.
_________________
Rozwiązałeś problem? Odpisz. Inni będą Ci wdzięczni.
Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
SoulRea

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 466
Skąd jesteś (miejscowość/region): Poznań
Posiadane auto: Citroen C4 Grand Picasso 2.0, Freelander TD4 lift.
Piwa: 20/1
PostWysłany: Pon 09 Lut 2015, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przywitania powinny być możliwe wszystkim i przez wszystkich , jednak nie powinny być za nie naliczane punkty "POST" .

Domniemam ze własnie oto chodziło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
tzones

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 586
Skąd jesteś (miejscowość/region): dolnośląskie
Posiadane auto: Chrysler Grand Voyager 3.3+Lpg
Piwa: 21/2
PostWysłany: Pon 09 Lut 2015, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SoulRea napisał:
Widze ze sprawa została rozwiana, a obowiązek witania spadł na prowadzących.

Oby tylko dali radę witać "NOWYCH" Laughing
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 Limited 2001r
Dodge Caravan 3.0 Lpg 93r.
Chrysler Voyager 3.0
Vw T-4 1.9Td
Voyager Klub Polska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mk0367

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość/region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
PostWysłany: Wto 10 Lut 2015, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram kolegów Neda , Kerama, diablo i tzonesa... Wink
Przywitanie nowych powinno być dostępne dla każdego....a jeśli ktoś notorycznie nabija sobie "powitaniami" to od upomnienia albo usunięcia wpisu jest moderator....tak powinno być i to moje zdanie.

Ranga każdego i jego wiedza nie jest zależna od liczby postów...kolega powyżej pisał, wystarczy zerknąć posty i ich treść.....................nawiasem przy niniejszym temacie można było dodatkowo zebrać i zebrano,
nawet 5-6 postów do "rangi" tylko co one wniosły do pomocy forumowiczom ??? Confused Może takie dyskusje też wyłączymy z punktacji?

"Czepianie się" innych i dyskusja ,a liczby rosną bez żadnego wkładu w to co ma dawać forum.......a zarzut był taki że ktoś dobija sobie powitaniami podnosząc rangę ....a jak ma się podnoszenie rangi wpisami do dyskusji która nie ma wyrazu pomocy forumowiczowi??? To może zlikwidujmy "pijalnie" bo posty co nie których są tylko tam...a o to jakoś nikt nie ma pretensji....
Takie jest moje zdanie i podtrzymuję to co napisałem powyżej.

Pozdro Maciej
_________________
-POMAGAM ALE MYLIĆ SIĘ LUDZKA RZECZ-

Był voyager 2.5 Pb+Lpg 1995

Obecnie Chrysler Voyager 2.4 Pb+Lpg 2000
Chrysler PT 2.0 Pb+Lpg 2001

"Zpa" Instalator LPG marki STAG nr.ewid. 380/4
Tel 881969730
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Deeno

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 506
Skąd jesteś (miejscowość/region): Poznań
Posiadane auto: C5 III Tourer 2.0 HDI 163KM 2011
Piwa: 34/6
PostWysłany: Wto 10 Lut 2015, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mk0367 napisał:
a zarzut był taki że ktoś dobija sobie powitaniami podnosząc rangę ....a jak ma się podnoszenie rangi wpisami do dyskusji która nie ma wyrazu pomocy forumowiczowi???

Trochę się zgubiłeś - zarzut był taki, że kolega wszedł sobie pewnego dnia na forum, wyszukał wszystkie powitania z ostatnich 2 czy 3 miesięcy i hurtowo poodpowiadał w tych wątkach. Czyli było to celowe działanie aby w jedną chwilę nabić sobie posty. Co innego jak ktoś uczestniczy w życiu forum i regularnie coś pisze, nawet w wątkach o bzdurach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mk0367

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość/region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
PostWysłany: Wto 10 Lut 2015, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego deeno nie pogubiłem się Cool

Napisałem wyraźnie że każdy powinien mieć prawo napisać post w dziale przywitań i powitać nowych.............ale jeśli ktoś notorycznie dobija sobie punkty za pomocą postów w przywitaniach to moderator powinien usuwać wpisy /w domyśle i "punkty"/ i dawać upomnienie.................wg mnie tak powinno być w przypadku kolegi novak 209.
..........kolego deeno wystarczyło uważnie przeczytać..............

Co do regularnego udziału w forum i pisaniu nawet w bzdurach, to są osoby które tylko tam piszą......a co ma to do zawartości merytorycznej forum może mi powiesz?

Ten wątek wg . mnie jest nie potrzebny, moderator powinien dać gościowi ostrzeżenie i usunąć wpisy odejmując "punkty rangi".Nagłaśnianie tego tematu odbieram jako pewna formę pchania na szkło itp.....ja wolę podrzucać rozwiązania albo ukierunkować kogoś w próbach rozwiązania problemu i z takim zamiarem odwiedzam forum.

Jestem ciekawy zdania innych kolegów biorących udział w dyskusji.

Pozdrawiam wszystkich .... każdy ma prawo do swojego zdania.
_________________
-POMAGAM ALE MYLIĆ SIĘ LUDZKA RZECZ-

Był voyager 2.5 Pb+Lpg 1995

Obecnie Chrysler Voyager 2.4 Pb+Lpg 2000
Chrysler PT 2.0 Pb+Lpg 2001

"Zpa" Instalator LPG marki STAG nr.ewid. 380/4
Tel 881969730
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Deeno

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 506
Skąd jesteś (miejscowość/region): Poznań
Posiadane auto: C5 III Tourer 2.0 HDI 163KM 2011
Piwa: 34/6
PostWysłany: Wto 10 Lut 2015, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy odnoszę dobre wrażenie, że mnie atakujesz - tylko nie wiem dlaczego.

mk0367 napisał:
moderator powinien usuwać wpisy /w domyśle i "punkty"/ i dawać upomnienie.................wg mnie tak powinno być w przypadku kolegi novak 209.

Całkowicie się zgadzam - upomnienie się należało.

mk0367 napisał:
Co do regularnego udziału w forum i pisaniu nawet w bzdurach, to są osoby które tylko tam piszą......a co ma to do zawartości merytorycznej forum może mi powiesz?

Również uważam, że wątki o gotowaniu, dzieciach, psach itp. 'niemotoryzacyjne' tematy nie są potrzebne na tym forum, ale skoro istnieją takie działy to znaczy, że można i w nich pisać.

mk0367 napisał:
Ten wątek wg . mnie jest nie potrzebny, moderator powinien dać gościowi ostrzeżenie i usunąć wpisy odejmując "punkty rangi".Nagłaśnianie tego tematu odbieram jako pewna formę pchania na szkło itp.....ja wolę podrzucać rozwiązania albo ukierunkować kogoś w próbach rozwiązania problemu i z takim zamiarem odwiedzam forum.
Jestem ciekawy zdania innych kolegów biorących udział w dyskusji.

Argument o parciu na szkło jest tak absurdalny, że nawet się nie odniosę.
Z jednej strony piszesz, że nagłaśnianie tematu jest 'be' z drugiej strony chcesz kontynuować dyskusję - to jak w końcu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mk0367

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość/region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
PostWysłany: Wto 10 Lut 2015, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie atakuje Ciebie....odniosłem się do Twojego postu w którym bezpośrednio do mnie napisałeś że "zgubiłem się".....wiec kto kogo atakuje Wink Cool ja nie pisałem "imiennie" że ktoś coś tylko poparłem kolegów o podobnym zdaniu /nawet jeśli w części/ .......więc nie atakuję tylko odpowiedziałem i wyraziłem swoje zdanie,a mam do tego takie same prawo jak pozostali.


Dyskusji nie rozwijam i nie miałem zamiaru pisać już w tym temacie...a zapytałem o zdanie innych kolegów z dyskusji czyli i Twoje......ale bez "atakowania innych".........uważam że powinni, i byłem ciekawy ich poglądów, które chętnie przeczytam...

Po za tym zgadzamy się w większości treści....

Pozdro Maciej
_________________
-POMAGAM ALE MYLIĆ SIĘ LUDZKA RZECZ-

Był voyager 2.5 Pb+Lpg 1995

Obecnie Chrysler Voyager 2.4 Pb+Lpg 2000
Chrysler PT 2.0 Pb+Lpg 2001

"Zpa" Instalator LPG marki STAG nr.ewid. 380/4
Tel 881969730
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Transit 2

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 2118
Skąd jesteś (miejscowość/region): Podlaskie
Posiadane auto: Peugeot 106, Ford mondeo, Transit, Mercedes sprinter, Opel Vectra 2.0 tdi. Obecnie posiadam Forda Transit 2.0 tdi 300 rok 2003., Peugeot 206 1.1 2002 rok, Citroen c5 2.0 hdi 2002 rok.
Piwa: 102/6
PostWysłany: Wto 10 Lut 2015, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy, a teraz policzcie ile postów tutaj napisaliście i czy nie nabiliście sobie rangi Laughing .
Według mnie przesada z tymi rangami a nawet jak ktoś podbije i co komu to da? Dla mnie ważne czy pomógł w danym temacie aniżeli chęć nabicia a że jakaś ranga jest to uważam za bezsens.
Ten post spokojnie obserwowałem i zauważyłem już sprzeczki, więc koledzy macie tutaj pijalnie i możecie się pogodzić Laughing . http://ford.auto.com.pl/forum/viewtopic.php?t=201766 Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> W sprawie forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group