Migające światła, i wymiana całej stacyjki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektryka/Elektronika
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matwal92

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Rybnik
Posiadane auto: Fiat Uno
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 29 Sty 2015, 01:14    Temat postu: Migające światła, i wymiana całej stacyjki Odpowiedz z cytatem

Witam mam 2 problemy dotyczące fiata uno 1.4 mianowicie mam potrzebę wymiany całej stacyjki ( nie tylko bębenka) i nie wiem jak sobie z tym poradzić a drugi problem to taki że mrugają mi światła mijania i kontrolki nei wiem czym to jest spowodowane bardzo liczę na waszą pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
jareq08

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 1526
Skąd jesteś (miejscowość/region): swiętokrzyskie
Posiadane auto: panda, stilo, bravo, 500X-same diesle
Piwa: 97/3
PostWysłany: Pon 02 Lut 2015, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Kiedys mialem uniaka 1,7D (252 tys km) nagonilem, dobry był. Jednak musialem przerobić czesc instalacji elektr. po inzynierach.Zmorą było właczanie swiateł zewnetrznych i przepalanie przelacznika zespolonego przy kierownicy, na skutek duzego obciązenia prądowego.Nie dali przekazników do swiateł mijania i dlugich. U Ciebie moze być podobnie lub gorzej , bo i stacyjka Ci się "przepala". Stacyjkę trzymają dwie sruby "zrywalne" chyba M8. Do odkecenia uzywalem szlifierki katowej z malenką tarczą.Jak masz zdolnosci manualne i nie masz dwóch "lewych rąk"to powinienes sobie poradzić. Jesli Cie to przerasta daj zarobić fachowcowi? A do swiateł kup sobie przekazniki .Kiedys do malucha oferowali komplecik przekazników , który możesz zaadoptować do uniaka.Powodzenia. Wink
_________________
Nie ma jak fiat, ciagle jest ...robota!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektryka/Elektronika Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group