Problemy z Climatronikiem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Wnętrze pojazdu-klimatyzacja-konsola-nawiew
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lfcgerrard08

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Skawa
Posiadane auto: Seat Leon 2.0TDI CR 2011
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 27 Sty 2015, 14:58    Temat postu: Problemy z Climatronikiem Odpowiedz z cytatem

Witam .
Posiadam Seata Leona z 2011 roku z silnikiem 2.0 TDI CR 140 PS .
Problemem w samochodzie jest klimatyzacja a ogolnie jej funkcjonowanie .
Gdy samochod stoi przez cala noc i na drugi dzien zapalam go i odjezdzam Klimatyzacja funkcjonuje idealnie. Chlodzi i nie ma z nia problemu ale po jakims czasie gdy samochod osiagnie 90 stopni, chlodzi coraz slabiej az wkoncu zaczyna dmuchac mi cieplym powietrzem... pozniej juz nie ma co liczyc na chlodzenie nawet gdy go zgasze i za kilkanascie minut czy godzin odpale . w zimie natomiast jest inaczej poniewaz gdy mam ustawione ogrzewanie na najwyzsze czyli HI to dmucha goracym tak jak powinno ale gdy juz zejde o 2 stopnie mniej to dmucha mi letnim powietrzem .. nie ma wgl rozbieznosci temperaturowych.. nie mam pojecia co moze byc nie tak a gdy bylem w serwisie to po podlaczeniu do komputera nie wykazalo zadnych bledow i nie umieli mi powiedziec dlaczego tak sie dzieje i co jest przyczyna wiec moze ktos z was bedzie w stanie mi pomoc badz tez mial juz taki problem ... przypomne ze klima nabita jest w 100proc i wszystkie zawory sa szczelne .
Z gory dziekuje za jakiekolwiek wskazowki i pomoc Smile[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
seator

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 22 Sty 2015
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódź
Posiadane auto: Leon
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 28 Sty 2015, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widocznie kiepski serwis bo powiniem zacząć od nastaw podstawowych oraz sprawdzenia aktualności softu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Wnętrze pojazdu-klimatyzacja-konsola-nawiew Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group