wysokie obroty na biegu jałowym

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
irosław

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 20 Sty 2015
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): LUBLIN
Posiadane auto: SEAT CORDOBA 1,9 TDI 2002r
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 21 Sty 2015, 09:40    Temat postu: wysokie obroty na biegu jałowym Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich kolegów i koleżanki na forum.Mam duży problem z seatem cordobą 1,9TDI 90K.M.AGR 2002r.
mianowicie po odpaleniu dostaje 1300-2200 obrotów duży wpływ ma temperatura zewnętrzna im zimniej tym wyższe obroty po rozgrzaniu do 90 stopni obroty spadają do 1000.Wymieniłem już komputer, pompę wtryskową ,czujnik temperatury chłodzenia. pompa wyregulowana podaje prawidłowe dawkowanie.Może ktoś ma jeszcze pomysł co jeszcze mam wymienić? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Sadzio86

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): KUJAWSKO - POMORSKIE
Posiadane auto: SEAT CORDOBA, 1,9TDI ATD 2002
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 14 Lip 2015, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Miałem podobny problem z 1,9 ATD. Mechanik chciał rozgrzebać pół silnika i elektryki. Do wymiany był czujnik temperatury cieczy chłodzącej. Kupiłem "niby" oryginalny poza ASO i po założeniu problem znikł, ąle jak rozgrzałem silnik to ponownie wywalał błędy. Kupiłem w ASO za 140zł oryginał i jak ręką odjąłSmile. Dodam że niby oryginalny czujnik został sprawdzony przez fachowca i porównany z tym z ASO. Czujnik za 35zł tracił sygnał przy około 75stopniach i dlatego komp wywalał błędy. Znajomy z serwisu twierdzi ze to topowa usterka 6L. Powodzenia!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik Diesel-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group