problem z osłoną silnika

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
simonc2

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 37
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bielsko-Biała
Posiadane auto: Fiat Ducato 2,3 Multijet, Renault Master 2,3 DCI, Renault Master 2,8 DTI
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 30 Gru 2014, 20:51    Temat postu: problem z osłoną silnika Odpowiedz z cytatem

Witam
Ostatnio w moim ducato z 2011roku kierowca urwał mi lewą osłone silnika, kupiłem nową wraz ze śrubami montażowymi wszystko pasuje ale w zestawie nie ma zadnej śruby do mocowania płyty w kołysce zresztą w kołysce też nie widze miejsca gdzie miała byc przykręcona z prawej strony osłona jest normalnie przykręcona a z lewej nie mam pojęcia. Prosze o podpowiedz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
kobramir

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 887
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bielsko-Biała
Posiadane auto: Brava Grande Tipo
Piwa: 107/0
PostWysłany: Wto 30 Gru 2014, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kołyskę wkładane są takie prostokątne blaszki .
Podjedź na ul.Komorowicką sklep "Motoryzacja" dobiorą ci do twego auta.(powinii mieć na miejscu)
_________________
NIE PIJĘ BO JEŻDŻĘ ALE ZA POMOC PIWKO PRZYJMĘ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
simonc2

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 37
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bielsko-Biała
Posiadane auto: Fiat Ducato 2,3 Multijet, Renault Master 2,3 DCI, Renault Master 2,8 DTI
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 30 Gru 2014, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kobramir napisał:
W kołyskę wkładane są takie prostokątne blaszki .
Podjedź na ul.Komorowicką sklep "Motoryzacja" dobiorą ci do twego auta.(powinii mieć na miejscu)


mam w zestawie który kupiłem takie blaszki tylko że nie widze zadnych otworów w kołysce do których można te blaszki wciś.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group