Wkład od lusterka(strona kierowcy)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
legion66

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 27 Lis 2012
Posty: 27
Skąd jesteś (miejscowość/region): Koronowo
Posiadane auto: Citroen C4 2006 1.6benzyna
Piwa: 0/1
PostWysłany: Nie 18 Sty 2015, 19:55    Temat postu: Wkład od lusterka(strona kierowcy) Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, gdy rozbierałem lusterko wyjąłem cały wkład z plastikiem aby sprawdzić czemu nie mam ogrzewania, nic się nie połamało.
Gdy je składałem coś mi nie wyszło i nie mogę teraz sterować elektrycznie na boki może mi ktoś podpowiedzieć jak mam taką kulkę przy silniku włożyć w miejsce w plastiku na wkładzie żeby nic nie połamać, jest tam tak ciasno że nie mogę w żaden sposób nic tam włożyć a samo dociskanie z wyczuciem nie skutkuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
petarda

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 1360
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gdańsk
Posiadane auto: Fiat Bravo 1,9 16V
Piwa: 57/9
PostWysłany: Sob 24 Sty 2015, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za dużo rozłożyłeś, wystarczy zdjąć szkło z matą grzejną i płytką z zatrzaskami.
Masz link do producenta wkładów, wkład asferyczny z matą grzejną i plastykiem za 33 zeta, kupowałem u nich do swojego.

Glasko
_________________
|
Jak opuścić kopary biedakom?
Zajechać na stację limuzyną BMW 745 full wypas, wysiąść z gracją...
... i zatankować gazu za 50 zeta Smile)
full lans Smile)
|
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group