Wiertarka - czy taka będzie dobra?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Narzędzia, wyposażenie warsztatu, inny sprzęt mechaniczny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
parker456

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Gru 2014
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Kia Ceed I/2007/1.6
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 18 Gru 2014, 17:52    Temat postu: Wiertarka - czy taka będzie dobra? Odpowiedz z cytatem

Remontuję mieszkanie i potrzebuję wiertarki. Wiertarka będzie używana teraz intensywnie, a później pewnie do drobnych prac doraźnych. Na oku mam model Trytona 1200W, jest w atrakcyjnej cenie i posiada dwa biegi. Zależy mi na dwóch biegach bo rodzaj wykonywanych prac będzie różny. Przyznam się szczerze, że podoba mi się ten produkt, ale jeszcze chciałbym dopytać czy ktoś ma doświadczenie ze sprzętem tej firmy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mustang1

Junior admin


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 7756
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wielkopolska
Posiadane auto: Jeep Wrangler rubicon
Piwa: 335/31
PostWysłany: Czw 18 Gru 2014, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz coś czego nie będziesz żałował to proponuję boscha serii profesjonalnej lub makitę. Jeden większy wydatek a posłuży przez lata
_________________

śmierć jeździ szybko, jedź szybciej to Cię nie dogoni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
tzones

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 586
Skąd jesteś (miejscowość/region): dolnośląskie
Posiadane auto: Chrysler Grand Voyager 3.3+Lpg
Piwa: 21/2
PostWysłany: Czw 18 Gru 2014, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do majsterkowania to może taka Chńska wiertarka ci wystarczy,natomiast jeśli planujesz zostawić sobie ją na kilka lat to kup to co napisał mustang1 Very Happy
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 Limited 2001r
Dodge Caravan 3.0 Lpg 93r.
Chrysler Voyager 3.0
Vw T-4 1.9Td
Voyager Klub Polska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
diablo2

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 1446
Skąd jesteś (miejscowość/region): Legnica
Posiadane auto: obecnie brak było C5 II z 2005 r diesel :-)
Piwa: 84/27
PostWysłany: Czw 18 Gru 2014, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Twisted Evil jak do remontu mieszkania i nic poza tym i żadne prace zarobkowe to wystarczy taka młoto-wiertarka z Castoramy za 260 zeta chyba ?? Nie pamiętam , bo kupowałem rok temu taką
http://www.castorama.pl/katalog-produktow/narz/m-oto-wiertarki/mlotowiertarka-performance-power-prh850a-850-w.html i nie jest to reklama produktu , fakt naprawiali mi 2 razy ( szczotki się zawieszały ) ale po naprawie - diabeł Twisted Evil Młotem wykułem w betonie ,,bruzdę '' pod kanalizację sze. metr 50 , długości prawie 2 metry i głębokości 150 - 170 cm i wszystko wykute ta wiertarką , która zresztą chodzi do dzisiaj i pracuje na budowie Twisted Evil
Proponował bym jeszcze MacAlistera
_________________
diablo2 dla kolegów diabeł Twisted Evil

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
parker456

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Gru 2014
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Kia Ceed I/2007/1.6
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 25 Gru 2014, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tzones napisał:
Do majsterkowania to może taka Chńska wiertarka ci wystarczy,natomiast jeśli planujesz zostawić sobie ją na kilka lat to kup to co napisał mustang1 Very Happy


Akurat miejsce produkcji mnie nie odstrasza. Mam wiele dobrej jakości rzeczy wyprodukowanych w Chinach przez zagraniczne marki i ten mit o chińskiej złej jakości staje się przebrzmiałą melodią. Komuś z was nawaliła ta wiertarka? Albo znajomemu? Bo ja bardziej w tym kierunku się pytałem. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Czw 25 Gru 2014, 20:03    Temat postu: reklama

Powrót do góry
parker456

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Gru 2014
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Kia Ceed I/2007/1.6
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 29 Gru 2014, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, kupiłem jednak tę wiertarkę, którą opisywałem. Dzięki w każdym razie za pomoc. Pozdrawiam. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mustang1

Junior admin


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 7756
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wielkopolska
Posiadane auto: Jeep Wrangler rubicon
Piwa: 335/31
PostWysłany: Wto 30 Gru 2014, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj kupiłem makitę ga9020r. Nie lubię i nie polecam narzędzi które nie maja sprawdzonej pozyci rynkowej. Już kiedys przekonałem sie że nie stać mnie na zakup taniochy. Nie dośc że sprzęt posypie sie przy robocie to jeszcze sprawy reklamacji i czas oczekiwania. Wtedy trzeba nabyc drugi aby dokończyc powierzone zadanie. Raz zainwestowane pieniądze w sprawdzony sprzęt to gwarancja że nie będę musiał biegać w przypadku awarii a także sprzęt posłuży przez długie lata. Dla przykładu mogę nadmienić że ponad 20 lat temu kupiłem młotowiertarkę hilti i do dzisiaj działa bez problemu, a był czas że nie była oszczędzana - tak więc wnioski nasuwają się same
_________________

śmierć jeździ szybko, jedź szybciej to Cię nie dogoni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
hsurim

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 473
Skąd jesteś (miejscowość/region): Octavia Club Polska
Posiadane auto: Skoda Octavia 1,9 TDI AGR SLX combi 2000 r.
Piwa: 21/0
PostWysłany: Wto 30 Gru 2014, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Taniocha" nie jest do codziennego, zawodowego jej wykorzystywania.
Ale jak najbardziej sprawdza się do prac doraźnych.
_________________
Octavia Club Polska
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
parker456

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 18 Gru 2014
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Kia Ceed I/2007/1.6
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 30 Gru 2014, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie będzie tak źle jak będę nią pracował. Ta wiertarka też nie jest znowu jakoś strasznie tania, marketowe no-namy kosztują jeszcze mniej. Ze środkowej półki. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Narzędzia, wyposażenie warsztatu, inny sprzęt mechaniczny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group