Spawarka na potrzeby "przydomowe" ..


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Narzędzia, wyposażenie warsztatu, inny sprzęt mechaniczny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
diablo2

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 22 Kwi 2012
Posty: 1446
Skąd jesteś (miejscowość/region): Legnica
Posiadane auto: obecnie brak było C5 II z 2005 r diesel :-)
Piwa: 84/27
PostWysłany: Sob 01 Lis 2014, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Twisted Evil ja żonie nie daję auta , wolę sam jeździć po tym jak mi urwała linkę wybierania biegów za 700 zeta i prawą poduszkę za 300 zeta Twisted Evil
_________________
diablo2 dla kolegów diabeł Twisted Evil

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Toronto

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 4095
Skąd jesteś (miejscowość/region): UE
Posiadane auto: Seat Alhambra 2,0+LPG 2002 rok, Seat Cordoba 1,4+LPG 1998 rok / w obu instalacja STAG 300 / Hyundai Tucson 2,0 + LPG 2010 r
Piwa: 166/83
PostWysłany: Nie 02 Lis 2014, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A, czy to była jej wina? Załóżmy, że tak, ale to tak jak z tym spawaniem, kiedyś należy zacząć. Jeśli nie spróbuję , to nigdy nie będę umiał spawać..Aktualnie ja śmigam alhambrą, a ona wykańcza cordobę Wink Kierowcę mam na tzw . telefon Laughing
_________________
Kto mieczem wojuje, od........
...Hołd dla SEATA I HYUNDAI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Narzędzia, wyposażenie warsztatu, inny sprzęt mechaniczny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group