która szkoła jazdy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nauka jazdy i doskonalenie techniki jazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patrykk84

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 16 Lis 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 16 Lis 2014, 18:59    Temat postu: Re: która szkoła jazdy Odpowiedz z cytatem

Najami74 napisał:
Czy możecie mi doradzić dobrą szkołę, kurs na prawo jazdy? wszystko przedemną choć raz zaczęłam i trafiłam na takie dziadostwo że dobrze w sumie, ze musiałam wtedy kurs przerwać bo instruktor był człowiekiem który nawet na pierwszej jeździe gotował się, szarpał za kierownicę na placu i w ogóle...

Najlepiej porozmawiać ze znajomymi i do tego sprawdzić rankingi zdawalności, są publikowane przez każdy Urząd Miasta-wystarczy poszperać Smile
_________________
Pkt 22.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
treks

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Centrum
Posiadane auto: szukam
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 27 Mar 2015, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poszukaj w necie jaka jest zdawalność w poszczególnych szkołach i znajomych popytaj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
foka666

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 272
Skąd jesteś (miejscowość/region): sosnowiec
Posiadane auto: citroen jumpy 2007 1.6 hdi , ford custom 2019 , jeep grand cherokee 1997 4.0 . Mercedes W140 3.5D
Piwa: 23/5
PostWysłany: Pią 27 Mar 2015, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko zdawalność się liczy, mój syn robił niedawno prawko w b.d. szkole (wysokiej zdawalności) jeździł chyba z 4ma instruktorami (2 o.k 2 buców), wykłady paranoja (klepią formułki w kółko dotyczące danej lekcji) ogólnie atmosfera kiepska. A zdawalnoć tylko chyba dla tego że mają duży nacisk na egzamin wew. Jeśli będziesz klepać w kompie egzaminy próbne 100-300 razy to nie ma problemu z testami. A egzamin z jazdy? No nie oszukujmy się w 20h to się nikt jeździć nie nauczy, nasz fuksa zdasz,jak nie to powtórka. Tak więc pytać jak najbardziej po znajomych (porusz FB) niech się podzielą swoimi doświadczeniami Very Happy Pozdrawiam
_________________
rozwiązałeś problem? napisz jak!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość komunikator tlen - status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Keram2504
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 5434
Skąd jesteś (miejscowość/region): Mazowsze
Posiadane auto: Mercedes A-140 2000 Gaz Prins
Piwa: 194/114
PostWysłany: Pią 27 Mar 2015, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużym sukcesem jest jazda z doświadczonym instruktorem. Co z tego że odbębnisz jazdę jak instruktor podczas nauki nie zwraca uwagi na drobne szczegóły i kładzie nacisk na opanowanie i spokój na czas egzamunu. Dużą rolę odgrywa tu podejście psychofizyczne. Co z tego jak dla instruktora te pojęcia będą obce? Takich instruktorów to szukać ze świecą.
_________________
Rozwiązałeś problem? Odpisz. Inni będą Ci wdzięczni.
Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Christa80

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość/region): Nysa
Posiadane auto: Toyota Previa (XR50)
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 28 Mar 2015, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mim odczuciu ważne ważna jest zdawalność, ale dużo ważniejsze jest trafienie na dobrego, doświadczonego instruktora...fajnie by było gdyby był też uprzejmy.
Koleżanka jeździła z takim dziwnym facetem, który np. nim jeszcze zbliżyła się do skrzyżowania, to on już dokładnie mówił jej co ma zrobić...typu zmień bieg, patrz tu, patrz tam, zrób to zrób tamto...nie dał jej szansy na pomyślenie. Okazało się, że po zmianie instruktora zupełnie nie wiedziała ja ma się zachować na drodze :(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Sob 28 Mar 2015, 18:40    Temat postu: reklama

Powrót do góry
MrJanette1023

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gorzów Wielkopolski
Posiadane auto: Suzuki SX4
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 26 Maj 2015, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ktoś umie jeździć to zda w każdej szkole. taka jest prawda. obojętnie gdzie się uczy. Instruktor może tylko podpowiedzieć na co trzeba uważać podczas jazdy egzaminacyjnej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pansamochodzik07

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Lublin
Posiadane auto: peugeot 206
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 11 Cze 2015, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie słyszałem żeby któraś szkoła jazdy organizowała wykłady teoretycznie nie na odwal się tylko rzeczywiście przekazywała tam jakąś wartościową wiedze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
KajkaM

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 41
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków/Madryt
Posiadane auto: Renault Megane
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 03 Lip 2015, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. Ja przerabiałam nawet: - No to masz książkę, dziewczyno, poczytaj, potem obgadamy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Zielin

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 07 Lip 2015, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbym usłyszał takie coś to od razu bym się zawijał z takiej "szkoły". Bez dobrej teorii nie ma dobrej jazdy. Byłem w http://szkola-oes.pl/ tam wykłady prowadzi były policjant, instruktorzy mają wieloletnie doświadczenie, uczą jak zachowywać się w różnych sytuacjach i dają wiele dobrych rad, które przydają się później.
_________________
Zielin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
ravel

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Kraków
Posiadane auto: Audi A4
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 09 Gru 2015, 00:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja patrzyłem na rankingi szkół.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nauka jazdy i doskonalenie techniki jazdy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group