migajaca kontrolka auta z klódka, gaśnięcie w czasie jazdy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawelcz1

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 03 Paź 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): wrocław
Posiadane auto: suzuki liana 1.6
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 07 Paź 2014, 22:01    Temat postu: migajaca kontrolka auta z klódka, gaśnięcie w czasie jazdy Odpowiedz z cytatem

Witam posiadam liane 1.6 z 2003 problem w tym ze auto gasnie gdy jest rozgzane, ostatnio mechanik stwierdzil ze jest to wina rozrzadu. dziwne bo auto ma przejechane 96tys. czy moze ktos mial podobny przypadek >? nie sa to podobno czujniki wału korbowego i rozrzadu, gdyz na oscyloskopie dzialaja normalnie, lecz mechanicy stwierdzili przesuniecie rozrzadu o 20 stopni. prosze o opinie, zanim podejme sie tej kosztownej wymiany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
astrakr

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 27 Paź 2011
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Leeds
Posiadane auto: Suzuki Liana 1,6 gl, 2001
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 22 Lis 2014, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę późno ale może to się przydać też innym. Miałem podobny problem. Wymieniłem czujnik położenia wału korbowego i autko gra i buczy. Ja mam Liane hatchback 1.6 , 2001r.
Objawy w moim aucie były takie : gdy jechałem powyżej 50 /mph nagle samochód gasł, po zjechaniu na pobocze i odczekaniu ok 2 min można było jechać dalej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group