Kontrolki EPC, ACR, skaczace obroty, co robić ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magdallenkaa

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Chicago
Posiadane auto: VW, New Beetle,Turbo, 2.0, 2002
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 17 Wrz 2014, 00:33    Temat postu: Kontrolki EPC, ACR, skaczace obroty, co robić ? Odpowiedz z cytatem

Witam mam duzy problem z moim autkiem, zaczęło sie od wymiany jakiegoś wezyka do chłodnicy bo pękl, zapalają mi sie kontrolki EPC i ACR nie zaleznie od tego czy auto jest rozgrzanie czy nie czasami świecą sie od razu, czasami zapalają sie po pół godzinnej jeździe auto wtedy słabnie nie ma przyspieszenia, ciezko przerzuca biegi (skrzynia automat) ale tylko w trakcie upałów, gdy jest ponizej 15st jezdzi jak szalony, swieci sie tez check podaje błąd pedała gazu który juz wymieniłam :/, oprócz tego podaje ze cos jest z przepustnicą przy turbie (koszt wymiany tutaj 1000 $, nie na moja kieszen) wczoraj zauważyłam tez ze auto nie ma ogrzewania, jest zawilgnięte szyby paruja w ułamku sekundy, i co najważniejsze ... OBROTY... czesto, gdy go odpalam obroty skacza jak szalone do 3-4 tys. nie ma wtedy hamulców, ogólnie nie da sie jechac ,zalezy jak sie uda odpalić, srednio robi mi tak co drugi raz i tez nie ma znaczenia czy jest rozgrzany czy nie ... Aaa wszystkie cewki (wtryski) wymienione. Co dalej.. wymieniac przepustnice ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group