Siena 1.2 gaśnie na biegu jałowym na gazie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - IV generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cowboy1910

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 07 Wrz 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódź
Posiadane auto: Fiat Siena 1.2
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 07 Wrz 2014, 13:50    Temat postu: Siena 1.2 gaśnie na biegu jałowym na gazie Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Posiadam samochód Fiat Siena 1.2 75 km. Posiadam autko w gazie i benzynie. Na benzynie silnik pracuje równo, ale od czasu do czasu gaśnie jak podjeżdżam do świateł na "luzie". Natomiast na gazie notorycznie gaśnie jak spada z obrotów. I powiedzcie mi teraz co może być nie tak? A... muszę dodać, że samochód ma uszkodzony termostat i wentylator jest spięty na krótko. Czy może to być wina filtra od gazu, filtra powietrza czy może coś innego? Bo się zastanawiam czy warto udać z tym się do mechanika czy być może samemu uda mi się to zrobić. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
kam2004

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 33
Skąd jesteś (miejscowość/region): Zabrze
Posiadane auto: Palio Weekend HL 1.2 75kM z 1999 + LPG
Piwa: 2/3
PostWysłany: Nie 07 Wrz 2014, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem podobny problem.A było to za duża ilość powietrza ,która dochodziła do silnika.Np nieszczelny układ tam gdzie znajduje się filtr powietrza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - IV generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group