Ważność OC, opłaty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PogonFan

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Szczecin
Posiadane auto: Ford Mondeo 1.6
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 25 Cze 2014, 18:23    Temat postu: Ważność OC, opłaty Odpowiedz z cytatem

Witam,

1) po zakupieniu auta z komisu firma chciała przepisać OC z komisu na mnie, zgodziłem się, po zobaczeniu innych, o wiele tanszych ofert wysłałem im w tym samym dniu wypowiedzenie tego OC, odp od wczoraj nadal nie otrzymałem ani tel ani na email wiec pewnie będą mnie kasowali za nadal aktywne OC?... Mad

2) dziś przystąpiłem do innej ubezpieczalni, tylko, że tam dopiero po opłaceniu całego OC otrzymam papiery na email co do ubezpieczenia pojazdu, bez żadnego, wstepnego 30-dniowego jak to w tej starej firmie mi wysłano.. więc jeśli umowa/ochrona zaczyna się od jutra, na rok, i jutro nie zapłacę jeszcze tej kwoty to ubezpieczenie jest ważne czy też nie? bo nie wiem czy mogę wyjechać jutro w ogóle autem z domu... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
InterJodie2057

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bielsko-Biała
Posiadane auto: Mazda Tribute
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 17 Kwi 2015, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1) należy sprawdzi w jakim czasie istneije możliwość odstąpienia od tej umowy ( czy w ogóle istnieje)

2) W ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych w przypadku opłacania składki ubezpieczeniowej w ratach, niezapłacenie przez ubezpieczonego lub ubezpieczającego raty składki w terminie oznaczonym przez zakład ubezpieczeń nie powoduje ustania odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń, a tym samym pojazd pomimo braku opłacenia raty składki nadal pozostaje ubezpieczony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group