Pasażer obok kierowcy...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> nie dajmy się zwariować czyli jak sobie poradzić z chłopem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LiberataQWE92

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Łomża
Posiadane auto: Daihatsu Trevis (L651)
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 25 Lip 2014, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mój na szczęście ma taki charakter, że spokojnie można z nim jeździć i nie marudzi i nie ziapie i nie komentuje. jesli ma jakieś uwagi - bardziej w formie dobrej rady, to mówi o tym, ale nie w samochodzie, tylko w domu. taką pomoc to ja rozumiem:)

Ostatnio zmieniony przez LiberataQWE92 dnia Pon 02 Lut 2015, 14:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
crooser

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Chorzów
Posiadane auto: Cruiser PT
PostWysłany: Czw 31 Lip 2014, 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jeździć z kimś, kto nie ma prawka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
erminia2602

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Gniezno
Posiadane auto: Opel / Vauxhall Zafira B
PostWysłany: Pon 04 Sie 2014, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest to jak ktoś sposób. ja np nie lubię jak ktoś mówi mi jak mam jechać [bo np nie znam drogi i nie mam gps], ale właśnie prze to, że nie ma prawka, to np za późno powie kiedy skręcić, bo nie widzi, że jesteśmy na złym pasie itp.

Ostatnio zmieniony przez erminia2602 dnia Wto 03 Mar 2015, 17:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Breanna1201

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Kielce
Posiadane auto: Subaru Forester
Piwa: 0/1
PostWysłany: Pią 15 Sie 2014, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Irytujące jest również jeżdżenie z kobietą-kierowcą jako pasażerem, a już szczególnie, gdy ma dłuższe doświadczenie motoryzacyjne! Czasami zdarza mi się wozić mamę i wierzcie, na bieżąco komentuje, jak to mi fatalnie idzie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
dominika11111

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: vw golf V
PostWysłany: Sro 03 Wrz 2014, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każ wysiadać niech wraca na nogach, na pewno nauczy się., albo inne wyjście to tak samo upominaj go jak on jedzie- to na pewno go nauczy normalnego zachowania

------------------------
operator żurawia (tu była reklama)
PKT.22
TAIF
Powrót do góry
mk0367

Auto Maniak
Auto Maniak

Skąd jesteś (miejscowość/region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
PostWysłany: Sro 03 Wrz 2014, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dominika11111 napisał:
Każ wysiadać niech wraca na nogach, na pewno nauczy się., albo inne wyjście to tak samo upominaj go jak on jedzie- to na pewno go nauczy normalnego zachowania

------------------------
operator żurawia jawor
[/quote]

Koleżanko....koleżanka przed Tobą pisała o swojej mamie Laughing

.......Ach te kobiety....całe zło widzą tylko jako faceta...... Confused
A to była mama...mama... Wink Wink Wink

Był voyager 2.5 Pb+Lpg 1995

Obecnie Chrysler Voyager 2.4 Pb+Lpg 2000
Chrysler PT 2.0 Pb+Lpg 2001

"Zpa" Instalator LPG marki STAG nr.ewid. 380/4
Tel 881969730
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
vasta

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Holandia
Posiadane auto: Boxer 2.2
Piwa: 0/1
PostWysłany: Sob 13 Gru 2014, 00:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cos zacichlo na damskim forum. Myśle Panie ze macie wiele racji.sam pamięta jak moja mama wracała z imprezy a moj ojciec komentował wszystko z miejsca pasażera. Wtedy postanowiłem ze tak robić ńie będę.Na szczescie trafiłem na żonę która potrafi jeździć (Chciałem samochod 130komi, uparła sie na 180) ale jeżdżę z innymi paniami i żeby zaciskam by nie komentować jak jedzie 50h na dwójce. Silnik wyje(przeważnie moj) ale to tylko samochod. Rzecz nabyta. Ja jeżdzę jak szatan. I wiem ze czasem przesadzam. Wydaje mi sie ze kobiety maja stłuczki a faceci wypadki.ale taki jest świat. jesteśmy inni ale tez za ta inność sie kochamy. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Arek_891

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: 730di
PostWysłany: Wto 03 Lut 2015, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie raz nie dwa pomagam rodzince i czasem gdzieś podrzucam siostrzenice jak mam po drodze czy ktos poprosi. Wszystko było ok do momentu az najstarsza nie zaczęła chodzić na kurs jazdy. I zaczęło się: wiesz, że za coś takiego już by Cię oblali, za szybko - jest ograniczenie (jechaliśmy 65 a wolno było 60), tu nie wolno się zatrzymywać, najechałeś na linię ciągłą, jedź prosto (dziury były w nawierzchni), kto tak kieruje, jakim cudem ktos Ci dal prawo jazdy... Kobietki jesli my Wasm tak zawsze robimy - wspólczuję! Ja prawdopodobnie wkrótce zamorduje smarkarą Very Happy
Powrót do góry
mk0367

Auto Maniak
Auto Maniak

Skąd jesteś (miejscowość/region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
PostWysłany: Sro 11 Lut 2015, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anna0978 napisał:
Kobieta jako pasażer w aucie to trasgedia. Niestety sama taka jestem Smile

No co Ty czasami i przyjemność Embarassed zależy od sytuacji Cool
Ale prawda jest taka że moja żona jeździ delikatnie i moją jazdę komentuje Evil or Very Mad

Był voyager 2.5 Pb+Lpg 1995

Obecnie Chrysler Voyager 2.4 Pb+Lpg 2000
Chrysler PT 2.0 Pb+Lpg 2001

"Zpa" Instalator LPG marki STAG nr.ewid. 380/4
Tel 881969730
Powrót do góry
KarolaP

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Internet
Posiadane auto: Seat Ibiza
PostWysłany: Pon 13 Kwi 2015, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że moja połówka siedzi cicho ale nie powiem, uśmiałam się czytając wasze opowieści o wysadzaniu na poboczu Smile
Powrót do góry
Emiś

Junior admin

Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Golf IV kombi 2000 1,4,16v LPG Citroen C5 kOMBI 2.0 16v LPG,Fiat Stilo 1.6,16 LPG 2004 r
Piwa: 187/66
PostWysłany: Czw 16 Kwi 2015, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami inaczej naprawdę się nie da Wink
Teraz jesteśmy jak dwa kocury.Obydwoje chodzimy, a raczej jeździmy własnymi ścieżkami i dwoma różnymi autami Wink
shoshanatv92

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Będzin
Posiadane auto: Kia Optima
PostWysłany: Pią 17 Kwi 2015, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze można dać wybór, albo siedzi cicho albo wysiada. A tak poważnie, to mężczyźnie chcą rządzić, jak sama puszczam uwagi mimo uszu.
Powrót do góry
Michalinaa

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Krk
Posiadane auto: mazda 6, 2004r, 2.0
PostWysłany: Nie 19 Kwi 2015, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze baba z chlopem sie dogada w aucie.. moj maz jezdzi pomalu i przepisowo a ja raczej w druga strone i kazdy kazdego krytykuje... zawsze sa jakies spiecia ;p
foka666

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu

Skąd jesteś (miejscowość/region): sosnowiec
Posiadane auto: citroen jumpy 2007 1.6 hdi , ford focus 2001 1.8 td , jeep grand cherokee 1997 4.0
Piwa: 23/5
PostWysłany: Czw 14 Maj 2015, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio mam wiele wolnego czasu wiec i w ten temat wejrzałem Very Happy Moja historia: 15 lat byłem jedynym kierowcą i zawsze jak jechałem to żona mnie wku.... " jedziesz za szybko, kierunku nie wrzuciłeś, nie wyprzedzaj na ciągłej, nie hamuj tak gwałtownie, wymusiłeś, itd." Pier... instruktor jazdy się znalazł Very Happy Zawsze jej ze spokojem powtarzałem, że jak zrobi PJ to sobie będzie jeździć jak będzie chciała. Nadszedł czas pracy na wyjazdach i żonka musiała iść na prawko, zemsta smakuje na zimno Twisted Evil Rok nie dawałem jej spokoju, do tego stopnia się odegrałem, że nawet teraz (ma już najechane parenaście tysi) ma stresa jak musi jechać, a ja za pasażera Laughing Oczywiście już nie komentuje, bo jeździ dobrze (znaczy się jak ja, za szybko itd. jak w życiu bywa) ale jednak woli abym to ja prowadził i też się już nie odzywa Very Happy A tak jeszcze słowem dodam, znam ludzi z którymi strach jeździć i nie są to tylko kobiety, od komentarzy się powstrzymuję bo to ich auta, ale mojego bym im nie pożyczył Evil or Very Mad
fibi

Czytelnik
Czytelnik

Skąd jesteś (miejscowość/region): Bielsko-Biała
Posiadane auto: Renault Clio
PostWysłany: Czw 04 Cze 2015, 09:18    Temat postu: U mnie to samo Odpowiedz z cytatem

Surprised Witam. Facetom się wydaje, ze lepiej jeżdżą Crying or Very sad Ja się nie daje w jeździe, bo uważam, ze lepiej jeźdżę niż mój chłopak Arrow
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> nie dajmy się zwariować czyli jak sobie poradzić z chłopem Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: