Migająca lewa tylna lampa i lampki na desce

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomciops

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: Renault Thalia Alize 1,4
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 11 Wrz 2008, 21:19    Temat postu: Migająca lewa tylna lampa i lampki na desce Odpowiedz z cytatem

Mam problem z tylną lewą lampą. Światło pozycyjne działa dobrze dopóki nie włącze kierunkowskazu, bądź świateł hamowania, wtedy przygasa oraz często bywa tak, że włącza się nawet światło tylne. Na desce zapala mi się wtedy lampka kontrolna włączonego światła przeciwmgłowego. Nie wiem gdzie szukać problemu. Tylną lampę rozkręciłem i jest sprawna nie ma żadnych uszkodzeń. Natomiast prawa lampa działa bez zarzutów. Czy to może być przełącznik pod kierownicą??? Jeśli tak to jak ściągnąć kierownicę!?? aby poduszka nie wystrzeliła???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
jar_33

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 5


Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 12 Wrz 2008, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego sprawdż połączenie z "masą". To jest jedyna przyczyna takiego działania, przewód z oczkiem odchodzący od kostki z lampy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
tomciops

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: Renault Thalia Alize 1,4
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 15 Wrz 2008, 00:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję! okazało się, że przewód od masy źle kontaktował na złączce z lampą. wystarczyło podgiąć blaszki w złączce i jest już wszystko dobrze. akurat blaszka od masy źle kontaktowała bo miała zbyt duży luz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group