Lupo 1,4 fsi- gaśnie, błąd wsp. kierownicy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grazynka015

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 23 Kwi 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Strzelce Opolskie
Posiadane auto: VW Lupo 1,4 FSI 2001r.
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 23 Kwi 2014, 20:50    Temat postu: Lupo 1,4 fsi- gaśnie, błąd wsp. kierownicy Odpowiedz z cytatem

Zakupiłam VW Lupo 1,4 FSI 2001r. Niestety samochód okazał się totalną PORAŻKA! W trakcie jazdy zaczyna szarpać zapala sie kontrolka przypominająca pikaczu z wykrzyknikiem, sprawdziłam że jest to błąd wspomagania kierownicy. Samochód był już u 10 mechaników i wszyscy rozkładają ręce i tylko biorą hajs za "wymienione" części.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Ilona25

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 18 Kwi 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Olsztyn
Posiadane auto: VW Lupo
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 24 Kwi 2014, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem mechanikiem, ale czy nie trzeba by się udać do warsztatu, w którym zostanie auto podłączone do komputera i on pokaże jaki to błąd?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
grazynka015

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 23 Kwi 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Strzelce Opolskie
Posiadane auto: VW Lupo 1,4 FSI 2001r.
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 25 Kwi 2014, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety, już byłam i to nieraz. niestety - wszystkie błędy które pokazywał komputer zostały usunięte po przez wymianę "niby" uszkodzonych części...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group