wskaznik temp. wody

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kicaj75

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): irlandia
Posiadane auto: vw t5
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 09 Kwi 2014, 23:33    Temat postu: wskaznik temp. wody Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem ze wskaznikiem temp wody a mianowicie chwilami pokazuje a chwilami lezy na zero czujnik wymieniony i dalej to samo pomozcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
KP1981

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 22 Lut 2015
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Puck
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 22 Lut 2015, 22:24    Temat postu: wskaźnik temperatury wody Odpowiedz z cytatem

witam kolego w jakim silniku bo w 2,5 tdi są dwa czujniki jeden w chłodnicy a drugi w głowicy Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
kicaj75

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): irlandia
Posiadane auto: vw t5
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 02 Mar 2015, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM SILNIK 2.5 130 KM
W CHLODNICY WYMIENIALEM TO TEN KTORY ODPOWIADA PRACY WENTYLATORA A DRUGI NIE WIEM GDZIE GO ZNALEZC NIE MOGE GO NASMIERZYC GDZIE SIE ZNAJDUJE MOZE MI POMOZESZ DZIEKI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
poldi1969

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 22 Sty 2015
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość/region): Zielona Góra
Posiadane auto: Multivan T5 2,5TDI 130KM 2003
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 09 Kwi 2018, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak się zakończyła naprawa. Co było nie tak?
Mam to samo VAG nie pokazuje błędów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group