Opony letnie jakie kupić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pito3625

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość/region): Puławy
Posiadane auto: Chrysler Town&Country Touring 3.8 V6
Piwa: 0/1
PostWysłany: Pon 07 Kwi 2014, 10:33    Temat postu: Opony letnie jakie kupić? Odpowiedz z cytatem

Hej witam tak jak w temacie
doradźcie jakieś opony letnie.Nowe oczywiście.
na czym jeździcie i jest ok??
co możecie polecić.
pzdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
PostWysłany: Pon 07 Kwi 2014, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie czy chcesz typowo letnie,czy wielosezon.

Ja Tobie np polecę wielosezonowe Dębica Navigator .Wiadome, jak z każdą rzeczą tak i opony mają swoich przeciwników i zwolenników.
Proszę tu kilka opinii
http://www.oponeo.pl/dane-opony/debica-navigator-185-60-r14-82-t?gclid=CMC3hLaIzr0CFbLMtAodMAwAVA
Miałam je kilka lat temu w skodzie favorit.W zimie nie wpadłam w poślizg ani razu,a i ciężko zrobić na nich poślizg kontrolowany.
Teraz właśnie do marei zakupiłam komplet takich opon.


Wątek przenoszę w dyskusje ogólne gdyż to nie jest problem techniczny.
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pito3625

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość/region): Puławy
Posiadane auto: Chrysler Town&Country Touring 3.8 V6
Piwa: 0/1
PostWysłany: Wto 08 Kwi 2014, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emiś napisał:
Pytanie czy chcesz typowo letnie,czy wielosezon.

Ja Tobie np polecę wielosezonowe Dębica Navigator .Wiadome, jak z każdą rzeczą tak i opony mają swoich przeciwników i zwolenników.
Proszę tu kilka opinii
http://www.oponeo.pl/dane-opony/debica-navigator-185-60-r14-82-t?gclid=CMC3hLaIzr0CFbLMtAodMAwAVA
Miałam je kilka lat temu w skodzie favorit.W zimie nie wpadłam w poślizg ani razu,a i ciężko zrobić na nich poślizg kontrolowany.
Teraz właśnie do marei zakupiłam komplet takich opon.


Wątek przenoszę w dyskusje ogólne gdyż to nie jest problem techniczny.


Sorki że umieściłem posta w złym miejscu.

Dzięki za info o oponach, szczerze to właśnie o Dębicy myślałem. Znajoma ma właśnie w skodzie. tylko że dopiero kupiła więc nie może mi nic bardzo powiedzieć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
mk0367

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 859
Skąd jesteś (miejscowość/region): OLSZEWO-BORKI/OSTROŁĘKA
Posiadane auto: Poprzedni Voyager 2.5 Pb+Lpg 1995...czarna perła obecnie voyager 2.4 Pb+Lpg 2000rok...chrysler PT 2.0 Pb +LPg 2001 rok.
Piwa: 60/1
PostWysłany: Wto 08 Kwi 2014, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Tez polecam całoroczne....jeżdżę już kilka sezonów na całorocznych...oczywiście następne komplety.
Nie mogę powiedzieć złego słowa na takie opony, odpada przekładanie, komfort jazdy oki, w zimę nie ma problemów i w lato susza i na deszczu też bezproblemowo.
W moim woytku to nie wada ale zaleta a astronomicznych prędkości nie rozwijam.
Ja akurat ma Goodrige. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pito3625

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość/region): Puławy
Posiadane auto: Chrysler Town&Country Touring 3.8 V6
Piwa: 0/1
PostWysłany: Sro 09 Kwi 2014, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mk0367 napisał:
Witam.Tez polecam całoroczne....jeżdżę już kilka sezonów na całorocznych...oczywiście następne komplety.
Nie mogę powiedzieć złego słowa na takie opony, odpada przekładanie, komfort jazdy oki, w zimę nie ma problemów i w lato susza i na deszczu też bezproblemowo.
W moim woytku to nie wada ale zaleta a astronomicznych prędkości nie rozwijam.
Ja akurat ma Goodrige. Laughing


Mam już zimówki, choć przecież nic nie szkodzi na przeszkodzie żeby je zamienić na całosezonowe. MOże faktycznie poszukam jakiś całorocznych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Sro 09 Kwi 2014, 12:34    Temat postu: reklama

Powrót do góry
LeBlanc1

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 04 Cze 2015
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Mazowsze
Posiadane auto: Chrysler
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 04 Cze 2015, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Mial ktos moze stycznosc z oponami Michelin Primacy HP? Pytam poniewaz nie moge za bardzo znalezc na ich temat informacji. Natomiast namawia mnie na nie bardzo moj znajomy, ktory twierdzi ze sa bardzo dobre. Biore to jednak z przymrozeniem oka i szukam na wlasna reke opinii. Caly komplet kosztuje okolo 1700pln na http://www.feuvert.pl/e-sklep/opony.html co nie jest wcale taka mala kwota. Prosze o jakas porade, czy brac to cudo czy moze co innego. Chcialbym dobrze na tym wyjsc i miec opony na conajmniej kilka sezonow Smile
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Marioo76

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 30 Wrz 2016
Posty: 28
Skąd jesteś (miejscowość/region): Biała Podlaska
Posiadane auto: Mercedes SL500 1993r Gran VoyagerV 2,8CRD 2008 Porsche 911. 997 3,6 Mercedes E280 W 210
Piwa: 0/3
PostWysłany: Czw 23 Sie 2018, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Ja śmigam na oponach Yokohama Geolandar wielosezonowa. Cicha,deszcz jej nie straszny nie zużywa się szybko .
Pozdrawiam
_________________
Mariusz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość komunikator tlen - status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group