hyundai accent kontrolka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wyhylybymy17

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): malopolska
Posiadane auto: Chevrolet lacetti 1.6 80kw
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 20 Mar 2014, 22:32    Temat postu: hyundai accent kontrolka Odpowiedz z cytatem

Witam..

posiadam od wczoraj auto marki hyundai accent 1.4 63wk i wczoraj wszystko gralo a dzis wyskoczyla mi taka kontrolka jak na stronie tam mozna pobrac zdjecie mogl by mi ktos powiedziec od czego ona jest ?? http://hostuje.net/file.php?id=7de2945365fca42f2bd0fbcb1199db11
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
KrzyKwi

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 07 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Mazowsze
Posiadane auto: Accent
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 07 Wrz 2014, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem ten sam problem na drugi dzień po zakupie auta, kontrolka przestała świecić gdy zalałem go porządnym paliwem... widoczne ma wlane paliwo słabej jakości przepal i wlej porządnej vervy 98
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group