Relingi dachowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wisiorek1

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 07 Gru 2013
Posty: 28
Skąd jesteś (miejscowość/region): jarosław
Posiadane auto: c4 grand picasso
Piwa: 1/1
PostWysłany: Sro 19 Mar 2014, 23:08    Temat postu: Relingi dachowe Odpowiedz z cytatem

Witam kupiłem grand picasso bez relingów dachowych i chciałbym zamontować takie relingi i mam pytanie czy można takie relingi zamontować z innego rocznika niż mój samochód bo on jest z 2010r i czy wogóle da się zamontować je jeżeli nie były zamontowane fabrycznie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Cyfrowy 5

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 963
Skąd jesteś (miejscowość/region): Swarzędz WLKP.
Posiadane auto: Citroen C4 Grand-Picasso Excl. 2.0hdi automat. FORD KA 1.3 TDCI (GRAND-PRIX) 2010r. BYŁO: Polonez, Fiat Cinquecento, Daewoo Matiz, Volvo S80
Piwa: 139/3
PostWysłany: Czw 20 Mar 2014, 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Tak na chłopski rozum to powinny pasować z innego rocznika, bo relingi się nie zmieniały, ale powiem szczerze, że nie widziałem jeszcze C4 GP bez relingów i jestem ciekaw jak takie auto wygląda, bo w sumie relingi są integralna częścią tego samochody, szczególnie w tylnej części dachu, kiedy to koniec relingów schodzi w dół i przechodzi płynnie w tylna lampę , a jak nie ma relingów to co dziura, czy plastikowa zaślepka?
A jeżeli faktycznie nie ma, to raczej powinno być dostosowane do ich montażu, ale to Ty wiesz najlepiej, bo widzisz, czy są jakieś pozaślepiane otwory itp...
_________________
Cyfrowy 5
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
rapier

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Krakó
Posiadane auto: c4 grand picasso
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 07 Lip 2015, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać są takowe C4

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
invader

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 16
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gniezno
Posiadane auto: C4 Gr Picasso
Piwa: 0/2
PostWysłany: Nie 12 Lip 2015, 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam bez relingów Very Happy a skoro nie widziałeś wcześniej to mało chyba widziałeś
Jedni tutaj próbowali mu już wmówić że każdy C4 Gr Picasso miał składane elektr. lusterka a okazuje się że nie każdy - szczególnie te z początku produkcji - mam takiego więc wiem - potwierdzone przez serwis Citroen-a oraz podpięty komputer Cool
Zamiast relingów jest listwa dachowa która przykrywa rynnę - maskuje mocowania od relingów
Dziur nie ma więc wszystko ładnie i schludnie wygląda
Relingi z innego rocznika podejdą bez problemu, czy to samochód przed czy po lifcie - oczywiście od najnowszego modelu nie podejdą Smile
Sam się zastanawiam nad montażem relingów tylko w moim przypadku martwią mnie dwie kwestie
Po co relingi skoro nie będę wozić bagażnika dachowego lub rowerów a kupić i założyć po to żeby mieć to kasa wywalona w błoto.
Po drugie nie mogę znaleźć instrukcji jak zdemontować te listwy maskujące z dachu oraz jak zamontować relingi, nie wiem czy przypadkiem podsufitki i całych plastików wkoło nie trzeba będzie zwalać przy montażu a na to to nie mam siły i czasu
_________________
Xsara Picasso 1.8 16V 04r
C4 Grand Picasso 1.8 16V 07r
5008 1.6 HDI 10r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
gc777

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): łódź
Posiadane auto: Opel Vectra
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 05 Wrz 2018, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Odgrzeje kotleta. Mam do kupienia C4 GP 2008 i jest bez relingów. Czy jest możliwość montażu ich bez wiercenia i ingerowania w karoserię? Czy ktoś już robił taki zabieg?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Sro 05 Wrz 2018, 13:15    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group