Gdzie szukać usterki przy błędach U 2139 oraz U 2105

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektronika/Elektryka/Komunikaty.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MIRKO8

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 6

Posiadane auto: Fiat Scudo Combinato 1,9 TD 1997r.
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 16 Mar 2014, 23:54    Temat postu: Gdzie szukać usterki przy błędach U 2139 oraz U 2105 Odpowiedz z cytatem

To pytanie zadałem także na innym forum, ale na razie brak odpowiedzi. Pytanie jak w temacie. Otóż wieczorem zaparkowałem. rano zegary zamigały i kaput, akumulator przez noc się rozładował do 10V. (temperatura w nocy +3) więc bez mrozu. Po naładowaniu aku, Zmierzyłem napięcie ładowania i prąd upływu - wszystko w normie (14,2V oraz 50 mA) Odpaliłem auto, zrobiłem 5 km i zapaliła się trakcja. OP-com pokazuje te dwa błędy U 2139 i U 2105, które po wykasowaniu natychmiast wracają. Akumulator ma 2 i pół roku. CIM wymieniłem miesiąc temu, na nowszą wersje z 2007 roku (używka )Gdzie szukać przyczyny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Elektronika/Elektryka/Komunikaty. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group