reno Megane II 1.4 2005r. instalacja gaz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - IV generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piteros1

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość/region): śląskie
Posiadane auto: reno megane II 1.4
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 24 Lut 2014, 20:14    Temat postu: reno Megane II 1.4 2005r. instalacja gaz Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam problem tak jak w temacie nabyłem reno megane II 2005r i założyłem instalacje LPG sekwencje i okazało się iż jak jeżdze na gazie to i tak na wskaźniku benzyny ubywa mi paliwa jakbym jeździł na benzynie. Gaziarz powiedział że to normalne jeśli samochód posiada komputer pokładowy i doradził mi żeby co jakiś czas zatankować benzyny a wtedy pokarze rzeczywisty stan paliwa. I mam prośbę czy to tak ma być i da sie to jakos ominąc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pisarmen

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 1013
Skąd jesteś (miejscowość/region): wielkopolska
Posiadane auto: renault clio 1,4 + LPG 2007r. citroen xsara picasso 1.8 LPG 2001r
Piwa: 42/6
PostWysłany: Pon 24 Lut 2014, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to normalne i za 100-200 złoty można to ominąć. ogólnie komputer mysli że jedzie na benzynie i wskaźnik opada. jesli bedziesz miał około 3/4 baku to co jakiś czas sam się zaktualizuje jesli mniej to bedziesz miał wieczną rezerwe, w clio tak własnie mam, w cytrynie natomiast gazownik załozył mi bajer dzięku któremu stan na wskaźniku powraca do rzeczywistego po kazdym wyłączeniu zapłonu
_________________
NIC NA SIŁĘ. WSZYSTKO MŁOTKIEM Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - IV generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group