brak mocy do 3,5tys obrotów


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bakus889

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość/region): Zielona Góra
Posiadane auto: seat leon 2000, 1,6 sr
Piwa: 0/2
PostWysłany: Pon 24 Mar 2014, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Was ponownie:) mówiłem że muszę wszystko powymieniać, lecz kasa musiała pójść na coś ważniejszego Very Happy

Teraz nasunął mi sie nowy problem czy do silnika 1.6 8v SR 2000r napewno bedzie dobry ten,
zamieszcze link

http://motoplatforma.com/index.php?p1990,czujnik-obrotow-halla-bosch-0-232-101-031-0232101031-audi-seat-skoda-vw-od-walka-rozrzadu

Może jest kros kto sie orientuje?
Z góry dziękuje:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Bohnooze

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 13
Skąd jesteś (miejscowość/region): Lbn
Posiadane auto: Leon 1.6 SR AKL
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 07 Maj 2016, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bakus889 napisał:
Witam Was ponownie:) mówiłem że muszę wszystko powymieniać, lecz kasa musiała pójść na coś ważniejszego Very Happy

Teraz nasunął mi sie nowy problem czy do silnika 1.6 8v SR 2000r napewno bedzie dobry ten,
zamieszcze link

http://motoplatforma.com/index.php?p1990,czujnik-obrotow-halla-bosch-0-232-101-031-0232101031-audi-seat-skoda-vw-od-walka-rozrzadu

Może jest kros kto sie orientuje?
Z góry dziękuje:)


Ten podany numer części wygląda mi jak numer halli do AKL

Dorzucam się do tematu, rozrząd w AKL jest kłopotliwy do napięcia, ale nie do ustawienia (jak będzie przestawiony widać to od razu), z napięciem gorzej po napięciu jeżeli w miarę wskaźniki są na napinaczu i po przejchaniu może się okazać, że wskaźnik na napinaczu znów jest daleko nie w tym miejscu.

Z niedziałającym Hallem samochód nie chciał by odpalić, pewnie z połowicznie działającym chodzi słabo.

Ja u siebie mam podobny problem, poniżej 2000 obr samochód nie wstaje mimo pierwszego biegu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Silnik iskrowy-układ zapłonowy-układ zasilania-układ napędowy-układ wydechowy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group