szkoda całkowita z AC prośba o pomoc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ramzesik87

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Śląsk
Posiadane auto: citroen c3
Piwa: 1/0
PostWysłany: Pią 24 Sty 2014, 15:24    Temat postu: szkoda całkowita z AC prośba o pomoc Odpowiedz z cytatem

Witam to mój pierwszy temat na tym forum i jak się domyślam od razu z grubej rury. Ojciec w zeszłym tygodniu rozwalił cytryne (c3). Nie zauważył samochodu i wymusił pierwszeństwo. Samochód ogólnie do kasacji, brak przodu. Według ubezpieczalni samochód warty 14,5 tys zł naprawa ponad 40 tys. Uznali szkodę całkowitą, wszystko ok, natomiast jest pewien problem wrak wycenili na ponad 5 tys. Rozmawiałem z mechanikiem to powiedzał, że wart jest maks 2. Co mam teraz zrobić żeby odzyskać kasę z wraku. Sprzedać go nie mam jak za wyliczoną przez nich kwotę, ubezpieczalnia wypłaciła tylko róźnicę. Poprosiłem o wzięcie samochodu na licytację to powedzieli mi później (nagrywam rozmowy), że nie było zainteresowanycych i mam sobie sam zagospodaorwać wrakiem. Zrobiliśmy dodatkowe oględziny okazało się, że uszkozona jest skrzynia biegów(poduszka rozerwała obudowę i można sobie skrzynie pooglądać w srodku przez dziure) to dołożyli 500 złotych a wrak obniżyli o kwotę 500 zł lecz nadal jest prawie 5000 tys. Czy macie pomysł co mam teraz zrobić albo gdzie się odwoływać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości) Wystawiono 1 piw(a)
jacekczewa

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 3784
Skąd jesteś (miejscowość/region): Czestochowa
Posiadane auto: Citro DS 5 2,0 hdi 163 KM 2014R
Piwa: 323/2
PostWysłany: Pią 24 Sty 2014, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba było po pierwszze nie przyjmowac żadnej kasy , nie zgadzac sie na wycenę, oddac sprawę do kancelari prawnej.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group