Po wymianie klamki zamyka ale nie otwiera drzwi.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patryczek18

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 12 Lut 2010
Posty: 53
Skąd jesteś (miejscowość/region): Żuromin
Posiadane auto: Fiat Bravo 1.6 16v
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 14 Gru 2013, 18:17    Temat postu: Po wymianie klamki zamyka ale nie otwiera drzwi. Odpowiedz z cytatem

Witam. Miałem zatrzaśnięte autko, skończyło sie na rozwiercaniu wkładki w klamce i wymieniłem całą klameczkę przy mojej Bravce. Po założeniu nowej klamki okazało się że samochód zamykać się zamyka ale się nie otwiera :/ cięgienek które dostałem z nową klamka nie wymieniałem, pozostały te stare. Tylko jaka może być teraz przyczyna tego że auto się nie otwiera?? Sad wiem że jedne cięgno te od klameczki jest z drugiej strony nagwintowane i przyznam że po mękach jakie mnie spotkały przy jego napchnięciu mogłem troszkę wkręcić lub wykręcić te cięgienko. Chodź starałem się zawsze powrócić do tego samego punktu z jakiego mi się przekręciło. Ale te drugie cięgno które jest od zamka nie ma gwintu więc raczej nie mogło mi się w żaden sposób rozregulować Sad podpowie mi ktoś gdzie tkwi problem?? Był bym bardzo wdzięczny za pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Patryczek18

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 12 Lut 2010
Posty: 53
Skąd jesteś (miejscowość/region): Żuromin
Posiadane auto: Fiat Bravo 1.6 16v
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 15 Gru 2013, 22:20    Temat postu: Re:Po wymianie klamki zamyka ale nie otwiera drzwi. Odpowiedz z cytatem

Z problemem uporałem się sam, juz zamykanie/otwieranie działa Smile tak jak myślałem nie ma żadnej regulacji cięgna na zamykanie kluczykiem, ta regulacja jest tylko na cięgno klameczki. A problem ten tkwił w tym że klameczkę którą kupiłem ciut różniła się od klamki oryginalnej która zamontowana była w moim aucie. Cięgna od nowej klamki nie pasowały wogólę do mojego zamka :/ i założyłem klameczkę na te stare i cięgno od zamka musiałem wyprofilować już sam bo przy przekręcaniu kluczyka na otwieranie, cięgienko blokowało się o obudowę wkładki zamka :/ i nie szło otworzyć drzwi w żaden sposób Sad ale po małych próbach gięcia i łamania samochodzik otwiera się jak złoto ( nie zapeszając). Pozdrawiam i mam nadzieję że przyda się to komuś w przyszłości i nie będzie taką łamigłówką jak ja miałem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group