Jak naprawić GNIAZDO ZAPALNICZKI?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kurier

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 4


Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 21 Sie 2008, 18:54    Temat postu: Jak naprawić GNIAZDO ZAPALNICZKI? Odpowiedz z cytatem

Witam

Często wpinam różne urządzenia do gniazda zapalniczki m.in. CB Radio...
Ostatnio zrobiłem zwarcie (wpadła mi przypadkowo groszówka i wyciągałem ją kluczem) teraz gniazdo nie działa. Crying or Very sad
Podejrzewam że spalil się bezpiecznik. Wszystko inne działa bez zarzutu.


Czy wiecie może ktory to będzie bezpiecznik Question Lub możecie coś doradzić jak naprawić to gniazdo Question Rolling Eyes
_________________
Cytat z Koła Fortuny (kawał wyczytany z "Wprost"): A teraz Magda odsłoni cztery litery...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
kurier

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 4


Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 22 Sie 2008, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie Razz

Znalazłem odpowiedź na nurtujące mnie pytanie Very Happy oto ona:

Między drzwiami kierowcy a deską rozdzielczą znajdują się bezpieczniki. Zamknięta puszkę zobaczysz jak otworzysz drzwi. Na dekielku puszki jest rozrysowany obrazkowy schemat, który bezpiecznik odpowiada za co... (światła, wentylator, szyby...)
Bezpiecznik odpowiadający za gniazdo zapalniczki ma wartość 15A (amper i jest niebieski) znajduje się jako trzeci od prawej i jest trzeci licząc od dołu. Na schemacie jest przydzielony do rysunku radia samochodowego i nutki Cool

W przeciwnym wypadku przeglądnij wszystkie bezpieczniki o wartości 15A Exclamation Któryś na pewno będzie spalony Wink

Dopiszę tylko że moja wersja samochodu jest z rocznika 2005.

P.S.
Jako ciekawostkę powiem że w servisie Renault za samo zdjagnozowanie usterki powiedzieli mi 30zł a kosztów naprawy nie umieli przewidzieć Exclamation Sugerowali nawet że będa chcieli przeczyslić styki itp... Idea Exclamation Shocked

Dlatego wziąłem sprawy w swoje ręce i za bezpiecznik zapłaciłem 1 zł Mr. Green

Pozdrawiam
_________________
Cytat z Koła Fortuny (kawał wyczytany z "Wprost"): A teraz Magda odsłoni cztery litery...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group