Zarejestrowanie samochodu z Austrii z jedna czescia dowodu r

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawlopl

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72
Skąd jesteś (miejscowość/region): świętokrzyskie
Posiadane auto: Stilo 115KM JTD
Piwa: 1/4
PostWysłany: Sro 20 Sie 2008, 14:44    Temat postu: Zarejestrowanie samochodu z Austrii z jedna czescia dowodu r Odpowiedz z cytatem

Witam
Kupiłem w komisie w austrii samochod wykupiłem trzydniowe numery zjazdowe i tam Pani dała mi tylko jedna czesc dowodu rejestracyjnego na te numery, pytałem jej czemu tylko jedna czesc ona powieewdziała ze na numery zjazdowe z austri daja tylka ta pierwsza czesc, natomiast jak dzisiaj poszedłe do urzedu komunikacji madra pani za okienkiem stwierdzila za potzrebna mi jest druga czesc! i teraz kto ma razcje ? pani w austri czy pani w Polsce ? Prosze o pomoc bo zupełnie nie wiem co robic Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
KiMCIO
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 753
Skąd jesteś (miejscowość/region): Myślibórz
Posiadane auto: Renault Megane Grandtour 1,5 DCi
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 20 Sie 2008, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

racje ma pani w PL, z jedną częścią nie zarejestrujesz..bo na drugiej części może być jakis zastaw rejestrowy wpisany albo coś w tym stylu, dla tego właśnie potrzebujesz druga część a w przypadku NL czy DE potrzebne są 3 części Smile


Pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pawlopl

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72
Skąd jesteś (miejscowość/region): świętokrzyskie
Posiadane auto: Stilo 115KM JTD
Piwa: 1/4
PostWysłany: Sro 20 Sie 2008, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to pięknie mnie ta pani załatwiła z austrii niech ja ..........Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
KiMCIO
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 753
Skąd jesteś (miejscowość/region): Myślibórz
Posiadane auto: Renault Megane Grandtour 1,5 DCi
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 20 Sie 2008, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to masz peszka...czeka cie wycieczka do austrii, lub telefon do tej zdolnej pani, żeby ci przesłała drugą część dowodu...chyba że jak wspomniałem auto ma jakiś zastaw i druga część dowodu jest w banku Razz


Powodzenia i daj znać jak cała sprawa się zakończyła...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pawlopl

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72
Skąd jesteś (miejscowość/region): świętokrzyskie
Posiadane auto: Stilo 115KM JTD
Piwa: 1/4
PostWysłany: Nie 07 Wrz 2008, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po interwencji u naczelnika zarejestrowano mi czasowa, urzednicy maja pisac pismo do urzedu w austrii ktory wydał mi czasowy dowód rejestracyjny czy moga zarejestrowac na podstawie tego co mam i czy jest druga czesc dowodu .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Nie 07 Wrz 2008, 12:57    Temat postu: reklama

Powrót do góry
KiMCIO
Moderator

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 753
Skąd jesteś (miejscowość/region): Myślibórz
Posiadane auto: Renault Megane Grandtour 1,5 DCi
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 07 Wrz 2008, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A urząd austriacki prośbę o potwierdzenie oleje, bo nie ma na to przepisów wykonawczych i nie muszą potwierdzać..mogą ale nie muszą i z praktyki - nie potwierdzą..możesz na czasówce jeździć, ale kiedyś się skończy...i tak wycieczka cię nie ominie..lepiej zadzwoń do tego zasranego komisu, że nie chcą ci zarejestrować >A urząd austriacki prośbę o potwierdzenie oleje, bo nie ma na to przepisów wykonawczych i nie muszą potwierdzać..mogą ale nie muszą i z praktyki - nie potwierdzą..możesz na czasówce jeździć, ale kiedyś się skończy...i tak wycieczka cię nie ominie..lepiej zadzwoń do tego zasranego komisu, że nie chcą ci zarejestrować pojazdu bez tego drugiego dowodu i niech ci prześlą, bo czym więcej czasu mija, tym później będziesz miał większe problemy z odzyskaniem tego dowodu..


Pozdrawiam<
bez tego drugiego dowodu i niech ci prześlą, bo czym więcej czasu mija, tym później będziesz miał większe problemy z odzyskaniem tego dowodu..


Pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pawlopl

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72
Skąd jesteś (miejscowość/region): świętokrzyskie
Posiadane auto: Stilo 115KM JTD
Piwa: 1/4
PostWysłany: Czw 25 Wrz 2008, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie
mimo niewności wszystko skonczyło sie dobrze dzisiaj odebrałem dowod i >Witam ponownie
mimo niewności wszystko skonczyło sie dobrze dzisiaj odebrałem dowod i karte pojazdu , strona austryjacka odpisała i kazała rejstrowac bo oni maja tylko jedna czesc dowdu czasowego a dwie czesci sa wydawana do stałego dowodu.
Pozdrawiam<
>Witam ponownie
mimo niewności wszystko skonczyło sie dobrze dzisiaj odebrałem dowod i karte pojazdu , strona austryjacka odpisała i kazała rejstrowac bo oni maja tylko jedna czesc dowdu czasowego a dwie czesci sa wydawana do stałego dowodu.
Pozdrawiam<
, strona austryjacka odpisała i kazała rejstrowac bo oni maja tylko jedna czesc dowdu czasowego a dwie czesci sa wydawana do stałego dowodu.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
GrekuPL

Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 61
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: ducato 10 2.8D 2001, ducato 14 2.5D 96
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 27 Wrz 2008, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w PL wszystko jest możliwe jednak Smile te nasze urzędy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group