Problem z kierunkowskazami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kurioza

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 25 Kwi 2013
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): łódź
Posiadane auto: fiat ducato
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 08 Lis 2013, 13:32    Temat postu: Problem z kierunkowskazami Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam problem z kierunkowskazami. Czasami jak włączam to zaczynają szybko migać tak jakby jedna żarówka była spalona a czasami działa normalnie, nieraz podczas skrętu miga szybko a za 2 sekundy już normalnie, myślałem że może żarówka jest właśnie na wykończeniu, ale dzieje się tak po obu stronach. Co to może być? jakiś przekaźnik? jeżeli tak to jaki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Dobra Marka

Stały Bywalec
Stały Bywalec


Dołączył: 11 Lis 2011
Posty: 134
Skąd jesteś (miejscowość/region): Działdowo
Posiadane auto: Fiat Marea 1.6 16V sedan
Piwa: 7/7
PostWysłany: Sob 09 Lis 2013, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na moje oko to przerywacz od kierunków pójdzie się nie długo kochać,miałem identycznie w Marei,po zmianie przerywacza jak ręko odjął.

Co do drugiego pytania nie pomogę,niech się wypowie bardziej doświadczony z Forum.

Pozdrawiam i szerokości Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
kurioza

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 25 Kwi 2013
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość/region): łódź
Posiadane auto: fiat ducato
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sob 09 Lis 2013, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki za odp. tak też myślałem, że jakiś przekaźnik czy przerywacz, może ktoś odpowie na drugie pytanie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
PostWysłany: Pon 11 Lis 2013, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drugiej odpowiedzi nie będzie w tym wątku, ponieważ nie ma pytania.
Pytanie zostało wykasowane,gdyż panują tu pewne zasady ujęte w regulaminie,z którymi należało się zapoznać przy rejestracji,a kolega tego nie zrobił.
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group