Dużo pali na gazie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - IV generacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kubeczek1

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 04 Sie 2013
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódź
Posiadane auto: Daewoo Nexia
Piwa: 0/1
PostWysłany: Nie 04 Sie 2013, 00:30    Temat postu: Dużo pali na gazie Odpowiedz z cytatem

Witam. Został wymieniony parownik(używany, sprawdzony przez mechanika, który go zakładał), pali mi 15 litrów, pojechałem do tego mechanika aby to jakoś poprawić, poprzestawiał mi jakieś parametry na komputerze i dalej jest to samo, przy parowniku nic nie ustawia, jaka może być tego przyczyna i czy ewentualnie zasięgnąć porady u kogoś innego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
czarekmsr

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Sierpc/mazowsze
Posiadane auto: Daewoo Nexia 1.5 16V
Piwa: 1/0
PostWysłany: Pią 09 Sie 2013, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nexia powinna palić ok 10 litrów gazu w mieście. wyczyść przepustnice i silnik krokowy, jedź do innego gazownika żeby ustawił (ten może źle ustawił)
_________________
czarekmsr.cba.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora gadu-gadu Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości) Wystawiono 1 piw(a)
kubeczek1

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 04 Sie 2013
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Łódź
Posiadane auto: Daewoo Nexia
Piwa: 0/1
PostWysłany: Nie 11 Sie 2013, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za pomoc, jak coś to się odezwę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Davir

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 18 Sie 2015
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Opole
Posiadane auto: Daewoo Nexia GLE
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 18 Sie 2015, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U Mnie podobnie, walsnie dzisiaj to zauwazylem. Rozumiem, ze jazda na "klimie" powoduje wieksze spalanie, ale az 15l gazu na 100km?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Instalacje LPG - IV generacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group