Ubezpieczenie auta


Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Greant

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Katowice
Posiadane auto: Opel Astra III
Piwa: 0/2
PostWysłany: Nie 15 Lis 2015, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o OC nie ma możliwości jasno określenia gdzie należy je wykupić. Staraj się uzyskać najtańsza ofertę na rynku, możesz również sprawdzić czy dana firma jest w systemie BLS co w razie szkody ułatwi jej likwidację. Przy obecnym poziomie rozwoju firmy ubezpieczeniowe również dbają o klientów którzy kupują AC i inne ryzyka dobrowolne. Oczywiście, każdy ma jakiś przykre doświadczenia z różnymi firmami ale możesz mi zaufać, że są to pojedyncze sytuacje. Jedyne co możesz zrobić na pewno to kupić pakiet OC i AC (nawet jakieś NNW do tego) podczas zawierania jednej polisy. Dostaniesz wtedy dodatkowe zniżki za zakup pakietowy u agenta, czasami możesz nawet ugrać 20% ceny Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Tadzik88

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 8
Skąd jesteś (miejscowość/region): WARSZAWA
Posiadane auto: FORD ESCORD
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 23 Lut 2016, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubezpieczenie ubezpieczeniem, ale powiedźcie mi, czy ktoś z Was korzystał w Fordzie z pomocy Centrum Likwidacji Szkód? Sama zastanawiam się nad tą opcją, bo przypuszczam, że w razie wypadku pewnie straciłabym głowe, a tutaj wykonuje się jeden telefon i doradca załatwia na nas "papiery", a dodatkowo może w razie potrzeby zadbać o holowanie czy udostępnienie samochodu zastępczego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
bojs

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość/region): Śląsk
Posiadane auto: A4
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 06 Kwi 2016, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również mam taki dylemat. Kończy mi się ubezpieczenie i byłem już wstępnie pytać o nowe ubezpieczenie. I osoba która zawsze mi sprzedawała ubezpieczenie poleca mi teraz Compense. Mieliście styczność z tą firmą??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
wieniuwwl

Debiutant
Debiutant


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 10
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wołomin
Posiadane auto: Honda Civic VI 1997 1.4is
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 11 Kwi 2016, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

amir napisał:
Ja od początku ubezpieczałem się sam, bo nie chciałem być od nikogo zależny. Pierwsze oc wyniosło ponad 800 złotych za vw polo 1,3. A to i tak było najtańsze, w AXA, bo pamiętam, że były też takie po 2000 zł.
Najlepiej sprawdzić oferty w jakimś rankomacie.


u mnie podobnie, pierwsze ubezpieczenie kupowałem przez rankomat.pl i była to właśnie AXA, wiadomo że dużo wybuliłem z racji zwyżek za wiek i krótko posiadane prawo jazdy, ale przynajmniej nie musiałem płacić prowizji dla agenta ubezpieczeniowego
_________________
"Kto czyta książki, żyje podwójnie."
Umberto Eco
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group