Ubezpieczenie auta


Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mezo

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Mazda 323f
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pią 26 Lip 2013, 12:26    Temat postu: Ubezpieczenie auta Odpowiedz z cytatem

Właśnie co zrobiłem prawko i kupiłem sobie moje pierwsze auto. Chciałem was zapytać gdzie mogę je ubezpieczyć? Chodzi mi o oc i ac, jaką firmę mi polecicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
kobramir

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 887
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bielsko-Biała
Posiadane auto: Brava Grande Tipo
Piwa: 107/0
PostWysłany: Pią 26 Lip 2013, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po zakupie auta masz 30 dni na podjecie decyzji czy zostajesz w firmie w której samochód był ubezpieczony ,czy wypowiadasz umowę ubezpieczenia.
Co do wyboru firmy to nie pomogę ,nie chciałbym abyś wybrał firme ,a później był rozczarowany moją podpowiedzią.
Będziesz miał dosyć wysoką składkę jako świeży kierowca i posiadacz samochodu plus dopłata za wiek.Musisz poszukać w kilku firmach najlepszej opcji.
_________________
NIE PIJĘ BO JEŻDŻĘ ALE ZA POMOC PIWKO PRZYJMĘ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Peter86

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wielkopolska
Posiadane auto: Golf
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 02 Paź 2013, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku korzystałem z CUK -a, najpierw robiłem sobie symulację na ich kalkulatorze, tam możesz sobie sprawdzić jaką polisę wybrać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Majeczka BB

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 20 Lis 2013
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Bieslko Biała
Posiadane auto: audi A3
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 20 Lis 2013, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konkretnie nie polecę żadnej - z podobnych powodów jak mój przedmówca, ale jedno mogę z czystym sumieniem doradzić - sprawdzać ceny w kilku. Różnice w cenach mogą być spore, sama sobie liczyłam w directach kilku i wyszło mi ponad 300 zł różnicy za samo OC! A że jesteś młodym kierowcą, to warto sprawdzanie ceny zacząć od Hestia You Can Drive - mają ofertę właśnie specjalnie dla młodych bez zniżek. OC jest mocno okrojone, to prawda, ale cena - konkurencyjna.
_________________
Pkt.22
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Betta

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Renault Clio2008
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 22 Gru 2013, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Peter86 napisał:
Ja w tym roku korzystałem z CUK -a, najpierw robiłem sobie symulację na ich kalkulatorze, tam możesz sobie sprawdzić jaką polisę wybrać.

Czytałam w jednej z gazet artykuł, że właśnie w Cuk można kupić oc sporo taniej niż gdzie indziej. Masz takie doświadczenia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Reklama








Wysłany: Nie 22 Gru 2013, 16:59    Temat postu: reklama

Powrót do góry
Peter86

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wielkopolska
Posiadane auto: Golf
Piwa: 0/0
PostWysłany: Pon 03 Lut 2014, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Ty jesteś młodym kierowcą, to Twoje pierwsze OC ? Bo jak nie to po prostu przelicz sobie na tym kalkulatorze i porównaj ze swoim dotychczasowym, sama się przekonasz ile można zaoszczędzić dzięki takiemu porównaniu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Ludwig1975

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość/region): Gdańsk
Posiadane auto: brak
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 19 Lut 2014, 12:55    Temat postu: Re: Ubezpieczenie auta Odpowiedz z cytatem

mezo napisał:
Właśnie co zrobiłem prawko i kupiłem sobie moje pierwsze auto. Chciałem was zapytać gdzie mogę je ubezpieczyć? Chodzi mi o oc i ac, jaką firmę mi polecicie?
Ja mogę Ci z czystym sumieniem polecić dobre w generali direct - dobra obsługa, świetne ceny i podejście do klienta Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
zzbyluu

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Puławy
Posiadane auto: Volkswagen Bora
Piwa: 0/0
PostWysłany: Czw 20 Lut 2014, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ubezpieczyłem w link4 bo mi znajomy polecił i całkiem nie dużo zapłaciłem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
marta1

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 11 Mar 2014
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Wrocław
Posiadane auto: Aud s3
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 11 Mar 2014, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ubezpieczam samochód w Axa jest nie drogo, ale nie wiem jak jest podczas np. wypadku.

Pkt 22 Regulaminu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Emiś

Junior admin


Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7671
Skąd jesteś (miejscowość/region): Dolny Śląsk.(ok.Lubina|)
Posiadane auto: Citroen C5 Kombi 2.0 16v LPG,,Renault Scenic 2,016v Lpg BRC 2006
Piwa: 209/71
PostWysłany: Wto 11 Mar 2014, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marta1 wpadłaś tu dla reklamy?
_________________
Nie znam się,kobietą jestem ...Wink

(zpa 1256585)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Donita1371

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Krosno
Posiadane auto: Mercedes Vito/V-Klasse OBD W638
Piwa: 0/0
PostWysłany: Wto 28 Kwi 2015, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciężko jest ubezpieczyć auto jak się jest młodym kierowcą i dodatkowo ma się mniej niż 26 lat. Wszyscy uważają Cię za przyszłego prowodyra wypadków. :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wywerna

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 4
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Fiat Panda
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 29 Lip 2015, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To razem z mamą/tatą robisz współwłasność na auto i zniżki przechodzą na ciebie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
amir

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 09 Sie 2015
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: seat ibiza 1,8
Piwa: 0/0
PostWysłany: Nie 09 Sie 2015, 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od początku ubezpieczałem się sam, bo nie chciałem być od nikogo zależny. Pierwsze oc wyniosło ponad 800 złotych za vw polo 1,3. A to i tak było najtańsze, w AXA, bo pamiętam, że były też takie po 2000 zł.
Najlepiej sprawdzić oferty w jakimś rankomacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
dodek

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 914
Skąd jesteś (miejscowość/region): Zakopane
Posiadane auto: Renault Clio 1,4 16V 2003 98KM, Renault Trafic 2,0 dCi 2009 140 KM
Piwa: 75/29
PostWysłany: Nie 09 Sie 2015, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wywerna napisał:
To razem z mamą/tatą robisz współwłasność na auto i zniżki przechodzą na ciebie Smile

Głowy nie dam ale tego już chyba nie ma. Może u niektórych jeszcze tak się da. Trzeba po prostu popytać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
pasjamoto

Czytelnik
Czytelnik


Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość/region): Szczecin
Posiadane auto: KIA
Piwa: 0/0
PostWysłany: Sro 04 Lis 2015, 11:51    Temat postu: Ubezpieczenie Odpowiedz z cytatem

Ja polecam skorzystanie z oferty brokera ubezpieczeniowego lub kalkulatora ubezpieczeń. Broker za free wynajduje oferty na rynku, negocjuje i porównuje. Dobra sprawa. Oszczędza Ci czas. U mnie kiedyś przy samym OC najtaniej wychodziło TUZ. Teraz mam OC z Ac więc wymagało grubszego poszukania i o zrgozo najlepszą ofertę dał dealer samochodowy Skody ( w salonach też mają takie punkty). Znajoma mi poleciła i faktycznie mieli naj ofertę.Udanych wyborów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Ubezpieczenia komunikacyjne, firmy ubezpieczeniowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group