Siatka wlotu przedniego zderzaka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
peja8800

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 251
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Fiat Bravo 2 T-jet
Piwa: 1/0
PostWysłany: Pon 06 Maj 2013, 15:51    Temat postu: Siatka wlotu przedniego zderzaka Odpowiedz z cytatem

Witam,
Słuchajcie może mi pomożecie ,gdzie mogę kupić taką drobną siateczkę ,żeby zasłonić wlot chłodnicy przedniego zderzaka ,chodzi o ochronę przed kamykami i owadami jakie się tam dostają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Cyfrowy 5

Auto Maniak
Auto Maniak


Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 963
Skąd jesteś (miejscowość/region): Swarzędz WLKP.
Posiadane auto: Citroen C4 Grand-Picasso Excl. 2.0hdi automat. FORD KA 1.3 TDCI (GRAND-PRIX) 2010r. BYŁO: Polonez, Fiat Cinquecento, Daewoo Matiz, Volvo S80
Piwa: 139/3
PostWysłany: Pon 06 Maj 2013, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

W sklepie motoryzacyjnym. Ostatnio widywałem też w dużych marketach na dziale z artykułami motoryzacyjnymi/tunigowymi. Oczywiście jest ona uniwersalna i do docięcia.
_________________
Cyfrowy 5
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
peja8800

Przyjaciel Portalu
Przyjaciel Portalu


Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 251
Skąd jesteś (miejscowość/region): Warszawa
Posiadane auto: Fiat Bravo 2 T-jet
Piwa: 1/0
PostWysłany: Pon 06 Maj 2013, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super dzięki za informację właśnie o taką mi chodziło ,żeby samemu dociąć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email gadu-gadu skype status Postaw piwo (podziękowanie dla autora tej wiadomości)
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.auto.com.pl Strona Główna -> Nadwozie. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group